Když skladatelka dostane za úkol dokončit koncert svého zesnulého učitele, brzy zjistí, že přehrávání hudby přivolává smrtící následky, což ji vede k odhalení znepokojivého původu melodie a probuzeného zla. (JasonCZ)

Marceloo

Ja som pred rokmi písal, že tento borec vôbec nepotrebuje LGBT nezmysly vo svojich dielach. Stačí sa poriadne zamerať na horor a všetko funguje tak ako má. The Piper som pozoroval už dlhšie, len som kvôli režisérovmu predchádzajúcemu počinu nevedel, či mám do toho vkladať nádeje. Výsledok ma velmi potešil. Ako prvé zaujme ovela velkolepejšie zázemie, zvučnejšie mená a s nimi spojené lepšie herecké výkony. Nezaostáva ale ani atmosféra, vynikajúce masky a celkom svieža tematika. Trochu to kazí na mňa až príliš fantasy záver a až privelmi úsmevný koniec hlavného záporáka, ale celkovo som nadmieru spokojný a som rád, že sa režisér uchytil. Pevne dúfam, že sa nenechá ovplyvniť USA produkciou a zostane u týchto malých ale o to príjemnejších hororov. Zrejme si to kvôli originalite a niektorým scénam niekedy pozriem znova. ()

JASON_X

Pohádka o tom, kterak jedna nezdravě ambiciózní husička nesprávnou hudbou síly pekelné na svět náš vezdejší málem přivolala... Bohužel právě že jenom málem. Zpočátku zajímavý, originální, tedy potenciálně nadprůměrný film se postupně vyvine v dětinskou (a dětskou) krávovinku, nehodnou hlubšího rozboru milovníka skutečných horrorů. A stroboskopem "vylepšené" koncertní finále posílá celý film spolehlivě do kopru. Pozitiva: Posmrtný hold Julianu Sandsovi, příjemně pochmurná (a chytlavá) Krysařova ústřední melodie, a pak taky ještě moje osobní vzpomínka na jednoho mého poněkud prostšího katolického známého, který mi kdysi dávno přesvědčeně (ne přesvědčivě) tvrdil, že do rockové hudby (konkrétně prý třeba od Stounů) jsou zakomponovány jisté tóny a akordy, které mohou posluchače dostat až pod vliv Ďábla, božínku. ()

*CARNIFEX*

Celý snímok má asi takú hororovú kvalitu, ako ten poster. Ten tiež pôsobí dojmom, akoby ho robil cez apku v Indii za 60 centov nejaký "mahagón". Pokiaľ chcete skutočne prežiť strach počas hľadania strašidelnej skladby, zahrajte si: "Song of Horror", to vás bude nie len viac baviť, ale sa budete miestami aj solídne báť. Toto je ďalšia sračka. ktorá po hororovej stránke prakticky nedokáže nijak zaujať. Až teda na jednu solídnu scénu, no to je tak maximálne všetko, lebo človeku z tej flauty už akurát tak pomaly ale isto začínalo jebať. ()

Kudly4

Horor založený na novele Krysař. Zpracování nebylo nejhorší, ale finále působilo až moc směšně. Pár povedenějších Hororových scén se tu najde + ústřední melodie, kterou jsem si během pauzy, cestou na hajzl zapískal, ale jako celek, to bylo celkem dost slabý a nudný. Slabší dvě hvězdy. (41. hodnocení) ()

pornogrind

Nejdříve urputná snaha o dokončení skladby. Posléze následuje zjištění, že skladba je prokletá. Zejména děti by před ní měly být na pozoru. Ale i na dospělé má neblahý vliv. Sice bych neřekl, že je to nějak extra zvlášť napínavý ale pár atmosferických scén se najde. Určitě je tu i pár zapamatovatelných scén které se povedly. Jako celek mě to vyloženě neohromilo. Spíš takovej koukatelnej průměr... Když Krysař z Hamelnu zahraje tu svojí, děti před ním neobstojí... 3hvězdy ()