Vytoč môjho agenta

• Česko Vytoč mého agenta
TV spot 2
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (viac)

Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou. (TV JOJ)

DK197

Dávám za čtyři, protože jsem se několikrát zasmála nahlas a celý seriál sjela jako maraton. Některé díly byly lepší, některé horší. Ale jako celek to bylo nebylo vůbec špatný a obsazení bylo taky dobrý, docela mě mrzí, že to odpískali a další díly nebudou. ()

quokam

Urcite nadprumerny komedialni serial, o tridu (nebo hvezdu) lepsi nez kupr normalizacni akta x, kterej Soudruzi nakonec nedovysvetlili. Bohuzel se vsak neubranil vykyvum kvality a to i mezi dejinyma linkami. Vztah otce s dcerou supr, Hadka s vietnamkou druhy supr, na druhe strane linka Kronerove a jeji dialogy s Krejcirem katastrofa a postava Marty Issove, to byl primo scenaristicky zlocin. Presto si myslim, ze divacky neuspech byl nezaslouzeny, mozna zpusobeny tim, ze serial byl uz tydny predzverejnen na streamu, mozna tim, ze cesky divak neusne, pokud mu z obrazovky netecou hektolitry krve a nevypadne jedba az dve mrtvoly. Herecky. Za mne zivotni vykon Marty Issove, kvalitni komedialni nadstandard u Mastalire, objev roku u Juristove a Ripove. A super herci v kameo hrajici sebe sama. Celkovej dojem 7.5/10. ()

Ponkry01233

Tady jde vidět, že spojení TV Prima a TV Joj v různých projektech, byl hodně dobrý nápad. Seriál je velmi dobře zpracovaný podle Francouzské předlohy. Je to skvěle herecky obsazený seriál, asi v žádném českém seriálu nenajdete tolik herců na takovéto úrovni. Humor zde byl velmi dobrý, celou dobu jsem se skvěle bavil. Tohle se opravdu hodně povedlo. Nebál bych se tohle zatím označit za nejlepší český seriál roku 2024. ()

milos.bradik

Celé to ztrácí na tom, že nejde o původní český seriál, ale o česko-slovenskou verzi francouzského seriálu. Prostě z toho čiší to cizí prostředí, není to naše. Herci jsou dobří a za ně také dávám dvě hvězdy, ale za ten lesbicko-buzerantský motiv bych je nejraději zase ubral, ale budiž, jenom mám dojem, že z té čtyřprocentní menšiny se začíná dělat většina. ()

Horn

Na rozdíl od mnoha kritiků si seriál docela užívám. Herci, kteří hrají sami sebe, to evidentně dělají s chutí a nemají problém dělat si legraci sami ze sebe. Oceňuji i výkon Issové. Hlášek by mohlo být více. A opět palčivá otázka - proč opět převzatý formát, to už u nás uplně vymřeli lidé s nápadem? ()

Charliebobek

Povedené. Obsazení přesné, výkony skvělé, dramaturgie ucelená, režie výborná, scénář, který tu a tam šustí papírem, je jinak skvělý. Hlavně jsem se bavila. Každá linka má potenciál ke komedii i dramatu. Tesim se na další řadu! ()