Fresh Meat: The Wounds of 'Wrong Turn'

všetky plagáty

pornogrind

Oproti SOLOMovi jsem viděl 29minutovou verzi tohoto dokumentu a za mě celkem zklamání. Dokument zběžně diváka seznámí o čemže film je(to už dnes stejně všichni ví), nabídne jak se točilo pár(za mě nezáživnejch) scén a dá nakrátko nahlédnout pod ruky maskérům. Od 13minuty až dokonce dokument dává prostor hlavním hercům a tvůrcům prohodit pár slov k filmu. A to už není nic moc zajímavýho. Škoda, že se tenhle dokument zaměřuje jen na první díl(ikdyž je to logický protože vznikl v roce 2003 a další díly téhle Wrong Turn série vznikaly až později). Já osobně bych bral raději dokument ve smyslu průřez celou touhle Wrong Turn sérií + sestřih těch nejlepších gore scén. Tohle je takový nemastný neslaný. Nic moc mi to nedalo. Slaboučký 2hvězdy. Pro mě v podstatě zbytečnej dokument. ()

SOLOM.

Devítiminutový krátký dokument ze zákulisí natáčení filmu Wrong Turn. Jde o bonusový materiál k originálnímu DVD, kde se mimo jiné mrkneme do maskérny, pokecáme s tvůrci, Elizou Dushku či Desmondem Harringtonem. Samozřejmě máme také možnost vidět, jak se natáčelo několik zajímavých scén. ()