Dvojitý život Billa Goodmana

(TV film)
  • Česko Dvojí život Billa Goodmana (viac)

Proslulý americký psycholog a manželský poradce Bill Goodman je přesvědčen, že objevil tajemství trvalého domácího štěstí. I když to stojí trochu námahy, pohybuje se s dokonalou sebejistotou mezi dvěma městy a dvěma manželkami. V New Yorku žije jeho manželka číslo jedna, velmi úspěšná spisovatelka romantických příběhů Rose Goodman, která s láskou vychovává jejich dceru Molly. V Londýně pak žije manželka číslo dvě, pianistka Charley, která má chorobný strach z létání. Všechno klape, Bill se vydává na dlouhé pracovní cesty a na obou stranách oceánu rozdává rodinné štěstí. Jeho dvojitý život však nečekaně zhatí drobný projev lásky, který unikne jeho pozornosti. To když mu Charley v Londýně tajně vloží do kapsy psaníčko a Rose ho v New Yorku náhodou objeví. Rozzlobená okamžitě sedne do letadla a vyrazí do Londýna, aby našla svou konkurentku a bránila rodinné štěstí. Jaké je však její překvapení, když se setkají a zjistí jak se věci mají. A protože mají mnohem víc společného než jen Billa, netrvá oběma paním Goodmanovým dlouho spiknout se a společně s Roseinou matkou Phyllis vymyslet plán odplaty. Od té chvíle se Billův dokonale zorganizovaný život mění v peklo a to zrovna když má být svými kolegy oceněn jako terapeut roku. (oficiálny text distribútora)

HarveyDent

Velmi pěkný nápad, škoda že je to jen TV film, hollywood a nějaký zručný rejža by z toho mohl udělat docela dobrej třeba i trhák(?). ()

otík

Příjemná komedie o muži, který měl v New Yorku a v Londýně dvě manželky a vše fungovalo na výbornou až do doby, kdy se manželky o sobě museli zákonitě dozvědět. A protože to byly ženy sice zrazené, ale milující, vymysleli plán jak se pomstít. Film s příjemnými herci je zcela pohodový, bez nějakých výraznějších chvil, hodící se tak akorát na sobotní propršené odpoledne. Hudba: Mark Sayer-Wade ()

Yardie

Nevím, jestli čekám od komedií příliš - čekám jen to, že se dobře pobavím a zasměju, dokonce se nemusím "řezat" celý film, stačí jen sem tam. Buď je tedy chyba ve mě nebo v těch "komediích". Zasmál jsem se jen 1x, to když dcera řekla, že bude raději lesbiška, než aby měla manželské starosti. Jinak hrozná nuda, ani příliš rychle to neutíkalo. I toto je příliš slabé na nedělní odpoledně... Howgh! ()