Nicky (Luke Evans) a Gabriel (Billy Porter) sú manželský pár, ktorý bol kedysi šťastnejší. Na začiatku ich spájal spoločný sen o otcovstve, no dnes čelia rozpadu ich manželstva. Osem rokov po tom, čo privítali svojho syna do milujúceho náručia, iskra v ich vzťahu pominula a oni sami sú stratení v mori nevyslovených zranení a rozvíjajúcich sa túžob. (Arsenal83)

Arsenal83 odpad!

Zabijácky film. Proste odrovná. Beloch je v manželstve s černochom a majú dieťa, samozrejme tiež nebiele a samozrejme cez riť sa nezrodilo. Na oslave prídu lesbické kamarátky, tiež biela a čierna, žiaľ žltých zase diskriminovali. No a tieto kamošky oznámia, že sú tehotné. Opakujem, že tehotné, pritom len v jednej maternici sa ten plod nachádza a ten plod má DNA, ups, asi len jednej z nich. Následne tieto dámy uvedú, že síce je to dievča, ale oni to ono budú vychovávať genderovo neutrálne. A tieto skvelé vtipy prídu len za úvodných pár minút. Kedysi sa takéto ideologické žvásty len jemne podsúvali, aby ste si ich všimli, dnes vám na hlavu rovno vylejú kýbel hovien a prikážu vám, aby ste boli z toho šťastní, pokiaľ možno, tak podľa progresívnych paragrafov aj povinne zo zákona. Lenže ja počúvam múdrych ľudí a pani Cigániková povedala, že mám dôverovať vede, no a veda šmahom ruky film zotrie už len jeho názvom. Our Son. Že náš syn. A pritom už na obrázku vidíme, že ak je to vôbec niekoho syn, tak to bude pán naľavo, no a genofond toho druhého ostane navždy vyhynutý pod fialkami. Potvrdené archeológmi. ()