Animovaný seriál o superhrdinovi který má zvláštní schopnosti. Mladý hrdina který je na straně dobra se snaží, aby zlo nesplnilo svou misi ovládnout svět. (JayCZ)

Gemini odpad!

Víte, on už původní Action Man neměl divákovi co nabídnout. Pokud mu tedy nebylo míň než deset a nedocházelo mu, že ty kreslené seriály jsou až na výjimky jeden jako druhý. Ale tohle...to, vážení přátelé, není nic než počítačově animovaná zoufalost těžící z faktu, že na pouhou nálepku extrémní sport a sci-fi se někdo chytne. Hlavě realizačního týmu nesluší žádné indiánské jméno tak jako legendární Shittting Bull. ()

SeBig

Přiběhy dobrý, grafika na hovno, záporáci taky žádná sláva ale kdyý jsem byl malej tak se mi to libilo a Actionmana jako hračku jsem měl rád. ()

sskrblik

Dříve koukatelné, dnes jsem se při shlédnutí málem osypal jaká je to kravina. "Tentokrát už zničím svět a Action Man mi v tom nezabrání!" ()

S.Robie

Tentokrát již zničím svět a Action man mi v tom nezabrání!!! Hrozný brak,,... Snad jen pro děti, kteří pak budou nutit rodiče, aby jim kupovali figurku Action mana a jeho masku a jeho boty a jeho obleky a ....... ()

AntiasKing

Nesnáším, když se takovým seriálům, které jsme za mlada sledovali furt, dává odpad!, ti lidi asi nechápou, že ve 30ti letech se na to dívat už nemají. Bylo to hodně cool. Dal bych tak 3 až 4*, ale jak vidím to hodnocení, tak ....... ()

14neo11

Už bych jenom opakoval předchozí uživatele. V dětství jsem to také strašně prožíval. Jeden z animáků z mého dětství. Pořád lepší než Pokémoni nebo Digimon a pobobné japonštiny. ()

Zombiepod

Pred rokmi, keď som bol oveľa mladší, som sa za týmto seriálom doslova bláznil. Divoká animácia, sympatickí hrdinovia a každý diel mal čo ponúknuť, tak sa teraz nemienim hrať na dôležitého a pozerať sa na to z môjho súčasného vkusu. ()

Durdas

Chce se mi říct stará dobrá klasika, ale zas až tak staré to není. ;) :D I když animace není na nejšpičkovější úrovni, tak mě se seriál líbí, a to jak postavy, tak samotný děj a do seriálu jsou dobře zakomponovány závody extrémních sportů. Navíc v seriálu jsou i dobré hlášky, které jen tak nezapadnou, např.: "Pane Mane, ..."; "Zkontroluj, připrav se, jdi na věc!" ;) Prostě seriál se mi líbí a rád se na něj občas podívám znovu. :) ()

Agent24

Připrav se.............Tuhle větu jsem slyšel každý víkend někdy před 6 lety ráno na nově. Alex Man zvaný Action Man který má AMP factor. Dneska to působí už trochu směšně ale co na tom když se mi to tenkrát líbilo tak nemůžu jinak. Asi jsem pořád malej. ()