Čtyři chlápci z LA a jejich monstrózní úspěchy a ďábelské propady na poli hudební superslávy v otevřeném životopisném filmu podle bestselleru skupiny Mötley Crüe. (Netflix)

michalkop

Jako hudební dokument s takovou stopáží jsem to čekal ukrutně nudné a rozvláčné. A opak byl pravdou. Svižné, vtipné, dobře natočené i díky ujeté předloze v podobě Mötley Crüe. ()

kodwin

Parádní "životopis" metalové kapely. Kdyby mi nevadili někteří herci, bylo to za plný počet, protože o moc líp to asi natočit nešlo. ()

Flashheart

Tak to byl mazec! Film jsem si pořádně užil. Chtěl jsem hodnotit víc, ale po prvotním opojení přišla odvykačka a dokonce i vystřízlivění. Největšími devizami filmu jsou 1. příběh, kterej napsal sám život, nikoliv žádnej scénárista a 2. koule, díky kterejm to natočili tak nějak v duchu tej kapely. druhá půlka už nebyla taková jízda, ale mně nevadila a seděla mi tam. a 3. relativně neotřelý techniky jako styl vyprávění (jednou ten, jednou ten, občas proklad nějakou faktografickou korekcí, to se mi fakt líbí.) Co ale film stahuje dolů: 1. a 2. a 3. historická nepřesnost. naprosto zbytečná, např. první Sixxovo předávkování mohlo bejt jedno z vyvrcholení první části filmu, do který by zapadlo jak prdel na hrnec. a naprosto zbytečná ještě jednou, když už se to snažili uvádět na pravou míru, tak mohli pořádně. Zábavnost filmu by nijak neutrpěla. 4. Některé filmařské techniky nic moc. Někteří herci tomu moc nedali teda, i když to možná jde v duchu hudební kvality. Naopak tradiční retardovaný americký závěr rodina nadevše mi snad poprvé v životě u americké produkce nepřišel tak retardovaný, ale konečně byl jednou na svém místě. Ještě bych dodal, psychologické profily rozebírat do detailů by se do tohoto filmu nehodilo, ale vzali to tam přesně tak akorát. Pochopil jsem je. Suma sumárum, film není nijak extra kvalitní, jakož ani jejich hudba, jejich život strašně nesympatická žumpa, ale koukalo se na to dobře. ()

Metalistka_

Hnüs - The Dirt je zábavným podrobným popisem dobrodružství kapely Mötley Crüe od nikoho k někomu, ale nakonec je to prostě "stejná stará" situace. Za mě lepší Bohemian Rhapsody, film se totiž nebojí ukázat věci, jak skutečně, nebo částečně byly, drogy, párty, ale i tvrdá realita - odvykačky, smrt a násilí. Herci odvádí skvělou práci a kamera je také dost dobrá. ()

futislav

Film o tom, kterak banda animálních vypatlanců udělala kariéru postavenou na tom, že je poslouchali jiní animální vypatlanci, kteří se tetelili blahem, že po těch kilech koksu a s žílami ztvrdlými od heráku dokáže kapela stát ve vertikální poloze a vyplodit hudbu. No hudbu, to je eufemizmus. Ale hráli v podstatě proto, že vykradli od několika kapel nápady a ty dokázali slepit v něco, co se tehdy líbilo. Líčení a některé motivy jsou jasně převzaté od KISS, něco od Black Sabbath a Merylin Manson a dalších. Film natočený na začátku dobře, pak to ztrácí šťávu. ()

Rudolf.Benes

Jako pravoslavného rockera mě to kupodivu nějak minulo tohlensto múví a nejspíš proto že,jak dříve řekla slavná Metallica jejich hudba je na hovno a borci vypadají jak ženský cirkus.Ale samozřejmě že pár písniček znám. Nicméně to budou bezesporu rozkošní muzikusi Protože se ale kolem nich rozpoutalo obrovské davové šílenství,neuniklo to v minulosti ani mé pozornosti. Borcům ale nevěřím ve filmu ani nos mezi vočima, spíš (už dle toho že se podíleli všichni čtyři na scénáři) to vypadá jako omluva nebo snad obhajoba za své činy a né hudbu. Ale i mé zatvrzelé rockerské srdce zjihlo ke konci úplně!!! Neštěstí nechodí po horách ale ....po rockových ,,hvězdách" a tu to platí dvojnásob. Bohemian Rapsody vedle nich vypadají jak vymydlený jeptišky. No,je ale vidět že kluci dostali na starý kolena rozum, otázka zní na jak dlouho. Skvělé zahraný (nemyslím hudbu), skvěle obsazený. Ozzy forever !!!!! 79/100 ()

erXo

Zbesilá jazda štyroch ľudí, ktorí sa stali ikonou hard rocku 80-tých rokov. Narkoman, ktorého štve celý život, blázon, ktorý robí zlé rozhodnutia, blonďák, ktorý si chce život užívať naplno, ale osud mu dáva kruté rany a nakoniec starší chlapík, ktorý si splnil sen s mladými bláznami. Motley Crue je jednou z mojich najobľúbenejších kapiel a preto som si tento film chcel pozrieť čím skôr. Myslím, že je natočený naozaj parádne. Neponúkne Vám ticho od začiatku až do konca. Celý film je jeden veľký žúr, ktorý trval niekoľko rokov a nechal za sebou parádne albumy, ale aj veľa "bordelu". Film hodnotím úplne super až na hercov, ktorí mi tam akosi nesedeli, avšak nemôžem povedať, že hrali zle. 4/5 ()

DJanko

Bohemian Rhapsody mě bavilo vážně hodně, ale tohle je ještě o stupínek výše. Sex, drogy a rock'n'roll tenhle film vystihují (a dost chlastu). Mötley Crüe šla teda úplně mimo mě, ale dokážu si představit, že takhle nějak to muselo být. Surové, neučesané a šílené. Klobouk dolů, že film si nebere servítky a členové kapely to dovolili takhle natočit. Tremaine si to se svojí minulostí musel určitě užít. ()

bonscott

MC zcela jistě vyváděli stejný věci jako ve filmu, ale herecký výkony jsou pouhopouhou groteskou, chcete-li americkej Kameňák, máte ho mít ()

BStone

Výborně natočený příběh jednoho rock´n´rollu aneb šílená jízda napříč osmdesátkama. Líbí se mi, že si film nebere servítky a ukazuje skutečnost takovou jaká asi skutečně byla. Čili na jedné straně celkem fajn muzika, na té druhé nechutní, ožralí a sjetí parchanti, kteří kudy chodili, tudy škodili... 70% ()

TonyXX

Mohl to bejt super film, ale něco tomu prostě chybí. I když měli autoři určitě z čeho čerpat, tak ty scény úplně nefungují. Možná za to můžou trošku herci, všem to tak nesedí, hlavně třeba Iwan Rheon. Ale na jedno zhlédnutí a seznámení s kapelou Motley Crue to stačí. 70% ()

Anonim1

Šílenej film o šílený kapele. Tenhle snímek má všechno to, co mi chybělo v Bohemian Rhapsody. Upřímnost, uvěřitelnost, odvahu, humor, a to vše podpořené skvělou muzikou. ()

WazzapKal

Kapelu Motley Crue mám v celku rád a ta divočina je prostě jejich. Obsazení super. Dost scén viz. Ozzák u bazénu šňupající lajnu mravenců a pak chcanec. Nebo půlka hotelovýho pokoje v Mercedesu. 😂 Jsou to 100% 4* , ale dávám 5 za otevřenost a upřímnost jak to tehdy doopravdy chodilo a kvůli BR, kde nikdo nebral drogy a Freddie asi chytil HIV z prkýnka na záchodě, přitom. ()

lineker

Nemyslel jsem si to, ale podařilo se. Skvělý film o kapele hrající hudbu, která mne vůbec nic neříká. Vyváženo silným, ukrutným příběhem borců, kteří si prostě šli za svým, a jak tomu leccos obětovali, tak na druhou stranu brali, všechno a všechny. Velký zázrak, že ti čtyři jsou ještě naživu. ()

jethrotull

Po tych srackach co v poslednej dobe tocia pre mna pohladenie duse. Vyborne spracovane,vyborne zahrate a dozvedel som sa mnoho veci ktore som o nich netusil. Takto ma vyzerat zivotopisny film o kapele na rozdiel od priblbleho polomuzikalu o Eltonovi,alebo nedokoncenie zivota o Mercurym. ()