Reklama

Reklama

Milé dítě

(seriál)
Trailer

VOD (1)

Epizódy(6)

Obsahy(1)

Leně se podaří utéct muži, který ji násilím držel v izolaci. Po příjezdu jejích rodičů pak vyjdou na světlo hrůzy, které si přitom prožila. (Netflix)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (42)

BoPo 

všetky recenzie používateľa

Seriál, ktorý na prvú dobrú ukazuje, v čom všetkom zaostáva česká TV produkcia. Seriál, ktorý ukazuje, ako veľmi vzrástli divácke nároky. 10 rokov dozadu by ohlasy boli jednoznačne nadšenejšie. Zároveň seriál, ktorý nemá prvoligové ambície ako mal napríklad Temný případ či Fargo. Páčilo sa mi to dlho udržované nejasno, kto je tým mužom. A predovšetkým veľmi dobre odprezentované mentálne nastavenie jednotlivých obetí. Dojmy však zrážala nekvalitná práca polície a amatérske zabezpečenie vo všetkých typoch budov (nemocnica,...). Ideálny počet dielov, ale bez wow momentov či rozuzlenia, ktoré by ladilo s predchádzajúcou tajomnou atmosférou. ()

TORTERAjirka 

všetky recenzie používateľa

Především musím ocenit odvahu Netflixu něco takového natočit. Přeci jen podobné seriály a filmy nebývají zrovna dvakrát úspěšné. Zde nám však servírují velmi dobrou atmosféru se slušným castingem. Škoda jen, že film se táhne a má příliš mnoho vedlejších dějových linií, které nejsou až tak zajímavé, aby stály za prodlužování seriálu. I tak mohu s klidným svědomím doporučit, pokud máte silný žaludek. ()

Reklama

Anderton 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Osobne mám dojem, že prvá polovica, respektíve štyri epizódy, ponúkajú presne to, čo divák od podobného krimi očakáva a vyhýba sa akejkoľvek nezaujímavej dejovej výplne. Dojazd seriálu však nedokázal, opäť opakujem že v mojich očiach, dostáť svojho potenciálu a na povrch sa tým pádom dostáva viacero otázok ohľadom elementárnej logiky. Policajt prenasledujúci hlavného podozrivého o tom neoboznámi kolegov, ten správny kľúč k vyriešeniu prípadu je celý čas po ruke, ale nikoho to príliš nezaujíma, dom starých rodičov nie je aspoň minimálne pod dohľadom polície, no a samozrejme utečenci z miesta činu by zrejme zostali v rukách odborníkov dlhšie ako v seriáli. Nehovoriac o tom, že hlavná ženská postava bola tak jednoducho zmanipulovateľná v tak relatívne krátkom čase. No a nakoniec sa toho tak nabalilo, že aj výsledné hodnotenie je nižšie, i keď celkový pocit je pozitívny. 70% ()

Daiker 

všetky recenzie používateľa

Příjemné překvapení z Německa. Psychologický thriller nám ukazuje trochu jiný děj, než jsem čekal. Ano bylo jasné o co půjde už z traileru, ale příběh a zpracování bylo trochu jiné. Zmanipulované děti to dobře zahráli. Neustále hlasové příkazy (dabing) psychopata v celé sérii byly zajímavé a nepříjemné. Je to napínavé až do posledního dílu, zvraty tam jsou taky. Opět se ukázalo, že 6 dílů je dobrá volba a rychle to uteklo. ()

MarekTulen 

všetky recenzie používateľa

Ano, Němci tu zas ukazují že tyhle seriály jsou jejich. Naprosto parádní, ať už skvěle napínavý příběh, výborně napsané a zahrané postavy nebo perfektní soundtrack. Je to zajímavé, temné, dramatické a mohl bych jmenovat do nekonečna, tenhle seriál mě chytil a nepustil. Vážně povedené dílo. Škoda že ke konci to ztratilo tempo, ale i přesto to mohu jen a jen doporučit. ()

Galéria (43)

Zaujímavosti (1)

Reklama

Reklama