Od chvíle, keď sa šesť bežných mužov vo filme vyzlieklo Do naha!, sa svet veľmi zmenil. No čo sa stalo s našou partiou? Z Gaza je dedko, no nestarne práve s gráciou. Hlavu má stále plnú šialených nápadov a jeho násťročná dcéra ide v jeho šľapajách. S Daveom sú stále najlepší priatelia, aj keď sa práve nerozprávajú. Dave sa ďalej pachtí životom, oddaný svojej manželke Jean a ich psovi Tallulah. Jean však od neho už nestačia len denné správy o Tallulinom venčení, najmä teraz, keď je riaditeľkou školy plnej problémov. Geralda, ktorý je na dôchodku, mätie moderný svet, no najviac za ním zaostal Horse. Keď jeho pokus postaviť sa mu zlyhá, partia sa spojí, aby si uctili celoživotné priateľstvá. (Disney+)

Recenzie používateľa YumiOkami k tomuto seriálu (5)

Do naha! (2023)

na tenhle seriál jsem narazila náhodou. hledala jsem film z devadesátek, kterej naprosto miluju a našla jsem seriál. byla jsem vážně překvapená a hodně natěšená. řekněme, že mě to zklamalo. pořád jsem při sledování myslela na LEPŠÍ originální film nebo na LEPŠÍ filmy, kde hrál robert carlyle (usoudila jsem, že bych si znovu chtěla pustit geniální trainspotting). taky jsem doufala, že lomper a guy budou pořád spolu (nicméně jsem ráda, že potvrdili, že guy je bisexuál.. vždycky mi dával takový vibes). other than that, seriál nebyl nudnej, ale zas tak moc jsem se nezasmála. stále to srovnávám s originálem, ale prostě ten originál byl vtipnější a záživnější, tohle se s tím nedá ani srovnávat. škoda... ()

La Vie en rose (2023) (E03)

kámo, fabecc1222, asi by sis měl zajít k doktorovi, protože ti ta paměť přestala asi sloužit. nebo si jenom hloupej. lomper BYL gay v originálním filmu a CHODIL s guyem. například si vybavuji scénu, kdy jeho hetero kámoši (zase ve filmu z devadesátek) obdivují prsa ženy v časopisu, ale on se zajímá o něco jiného. pak ještě tam je scéna, kdy se s guyem drží za ruce na pohřbu nevím už koho. na tohle si vzpomínám a to jsem ten film neviděla asi už dva roky. homofobní debílci si vždycky musí něco namlouvat. "tahle dnešní doba je hrozná, všude tam cpou homosexuály!" ne. lomper BYL doopravdy gay i v původním filmu. ~~~ většinou mě ty příběhy jenom o jednom člověku z party nudily, ale robert carlyle je tak skvělej a vtipnej herec, že mě to jeho šaškování strašně bavilo. - "Grand pain. Life in a nutshell, that is." - "No. Le Grand Pain. French." ()

Holub (2023) (E04)

jsem strašně ráda, že guy je bisexuál. v originálním filmu mi jeho styl oblíkání a chování dávalo silný bi vibes a TADY MI TO POTVRDILI!!! 🥳🥳🥳 tahle epizoda byla svěžejší a líbila se mi víc, než předchozí. a začala jsem mít ráda destiny. ()

Svojich neopúšťame (2023) (E07)

postava jean mě vůbec nebaví. ona je prostě strašná p*ča. takže díl, který se soustředí hlavně na ní a její manželství, mě NEZAJÍMAL! jediná super věc na týhle epizodě bylo: "tabani, i would like to be your girlfriend." 🩷🩷🩷 ()

Nejde o to zobudiť sa, ale vstať (2023) (E08)

"Gary Schofield, I've known you for 25 years, and I still can't decide whether you're an inspiration or a total bloody nightmare." ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson