Do naha!

Svojich neopúšťame (E07)

(epizóda)
  • Česko Nikoho neopustíme (viac)

Na úteku pred katastrofálnymi rozhodnutiami sa Jean v noci stratí v lese so svojou bývalou najlepšou priateľkou Hetty a jej mamou Margaret. Dave potrebuje priateľa a pozve do svojho života späť Gaza. Spolu vymyslia plán, ako Jean nájsť. Destiny medzitým uteká vlastným spôsobom a do problémov zatiahne aj svojich najlepších priateľov Cala a Tabani. (Disney+)

YumiOkami

postava jean mě vůbec nebaví. ona je prostě strašná p*ča. takže díl, který se soustředí hlavně na ní a její manželství, mě NEZAJÍMAL! jediná super věc na týhle epizodě bylo: "tabani, i would like to be your girlfriend." 🩷🩷🩷 ()

fabecc1222

Zatím asi nejslabší díl, kdy poprvé mi byli dost protivné dětské postavy, kdy jejich chování bylo na facku a ještě ke všemu je skrzě ne prezentováno klasické moderní filmové poselství o toleranci všeho možného...Šel bych klidně i s hodnocením níže, ale smutný, i-když očekávaný závěr zo přecijen posunul nahoru. Poslední tři díly mi přišli pořád jako taková připrava na finále, tak doufám, že bude stát za to a bude to pořádně rozloučení s touhle partou. ()