Čmuchalové

Akčný / Krimi / Dráma / Thriller / Športový
Južná Kórea, 2023, 8 h 9 min (Minutáž: 55–74 min)

Tři zaměstnanci dobrotivého finančníka se rozhodnou společně zničit krutého lichváře, který sdírá z kůže chudé lidi. (Netflix)

FilmMag2000

I když jsem to přecházel a občas váhal, jestli si to pustit či ne, udělal jsem dobře, že jsem zmáčkl Play. Je to skrytý klenot Netflixu. Vynikající série, plná velmi dobře propracovaných postav a s naprosto skvělými akčními scénami. Protagonisté a hlavní padouch jsou geniální a navíc jsou perfektní i další vedlejší postavy a kupodivu i ti, kteří se objeví jen krátce. Jedná se o jednu z nejlepších akčních sérií tohoto roku, kterou Netflix nabízí. Bylo to zábavné, syrové, drsné, bolestivé, neuvěřitelně napínavé drama, plné skvělých hereckých výkonů se smysluplným příběhem. Každou další epizodou čekáte na tragédii, která zase přijde. A ony přicházejí. ()

SmileSun

Skvělý akční seriál, který zachycuje téměř nemožný boj proti lichvářům. Obsazení hlavních postav se také velmi zdařilo, takže vás to vtáhne do děje a hrdinům fandíte do morku kostí, záporáky nenávidíte… Také se mi velmi líbilo, že v celém seriálu (až na drobné výjimky) jsou jedinými zbraněmi vlastní těla nebo nože, což je příjemná změna. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD