Moja tučná grécka svadba 3

• Česko Moje tlustá řecká svatba 3 (viac)

Snaha splniť posledné želanie zosnulého otca je chvályhodná a môže sa zmeniť na úplne nečakané dobrodružstvo. Toulin (Nia Vardalos) otec bol Grék ako poleno, navzdory americkému občianstvu (jeho takmer nezdravý vzťah k rodnej krajine bol totiž hlavným zdrojom vtipov v Mojej tučnej gréckej svadbe). Jeho snom bolo vrátiť sa do rodnej dediny a stretnúť sa so starými priateľmi. Toula sa rozhodne spojiť príjemné s užitočným, a tak naplánuje rodinný výlet do kolísky civilizácie, kde sa kedysi “kolísali“ aj jej predkovia. Rodinný výlet klanu Portokalos však znamená, že polovica lietadla do Grécka patrí im. A keďže čím väčšia rodina, tým väčšie problémy, krajina pod Akropolou sa má na čo tešiť. Najmä keď nič nejde podľa plánu a Portokalovci sú chodiaca prírodná katastrofa. Kam sa však v tomto smere hrabú na svojich gréckych príbuzných, ktorí majú pre nich pripravenú celú plejádu prekvapení. A zďaleka nie všetky sú príjemné. Grécko je však čarovná krajina, kde stačí jesť souvlaki, piť ouzo a pozerať sa do azúrovo modrých vĺn Egejského mora a viete, že všetko dobre dopadne. (CinemArt SK)

Vyhy

Tři hvězdy za příjemný, nadále rozvíjejíci se příběh a známé postavy. Čtvrtá hvězda za odvahu natočit další díl a pátá hvězda za mou srdcovku, což je Řecko. Tím pádem nemám co vytknout. Žádný trapný humor, krásně to navazuje na předcházející díly a má to letní vibe a je to pohodová komedie s přidanou řeckou hodnotou. ()

M.a.t.t.

Romantická komédia, ktorej chýba poriadna romantika, či humor, má až príliš veľa nezaujímavých postáv a príliš málo zaujímavého deja. A to všetko v maximálne nenápaditej réžii Nie Vardalos neustále umocňujúcej moje dojmy, že sledujem neambicióznu pásovú produkciu pre masy, akých máme v domácich končinách viac než dostatok. To je Moja tučná grécka svadba 3 v skratke a ani fakt, že stále dokáže vzdávať istý hold gréckej kultúre a zvláda i niektoré ďalšie minoritné aspekty, nedokáže adekvátne zakrývať všadeprítomnú rutinu a banalitu zvyšku. ()

PetraMishka

Celkem příjemný film o výpravě několika členů celkově početné rodiny na řecký ostrov, odkud pochází otec rodu. Zastoupení tu má starší generace, rodiče a dospělá dcera s nápadníkem. Pohodovou atmosféru narušuje několik scén, u kterých jsem se cítila trapně, jako úprk do moře hned na začátku, které jsou jak z jiného světa, je tu na komedii poměrně málo vtipu, přesto výsledný dojem je pozitivní. ()

ElisR

Nejlepší z celé triologie. Toula a její rodina je prostě boží, i když tentokrát bez Gase, za to navíc s Alexisem Georgoulisem, který nesmí ve filmu s řeckou tématikou chybět! Film rozhodně nemá nouzi o přirozený (nenucený) vtip a prostředí Řecka to jen podtrhuje..! Není to žádný složitý biják, ale skvělá oddychovka, po které hned plánujete koupit jednosměrnou letenku do Řecka. ()

blondboss

Jednoznačne najslabší diel série porovnateľný azda iba s rovnomenným seriálom, ktorý nemal ani hlavu ani pätu. Podobne to bolo aj s dejovou linkou tohto snímku, ktorá bola prakticky prázdna a o ničom. Tento film je hlavne oslavou gréckej kultúry a nádhernej gréckej prírody, ale v zásade neponúka takmer žiadne úsmevné momenty, iba odľahčenú rodinnú atmosféru. Ako pocta Constantinovi fajn, ale inak zbytočnosť. 45 % ()