Líbánky skončily a začíná skutečná legrace! přichází humor, legrácky a zábavné příhody lidí, kteří Vás rozesmáli už v oblíbené romantické komedii Moje velká tlustá řecká svatba (nejúspěšnější nezávislý film všech dob!), tentokrát jako povedený seriál. Na Oscara nominovaná autorka, Nia Vardalos (Nejlepší scénář, filmový scénář - Moje velká tlustá řecká svatba, 2002), zopakovala svou skvělou roli mladé ženy, která se pokouší vyjít se svou konzervativní starosvětskou rodinou a přitom uskutečnit své sny. Když se dvě rozdílné kultury setkají, budete se vážně bavit! Můj velký tlustý řecký život nabízí životní lekce plné legrace a lásky a zároveň dokazuje, že domov je místo stvořené pro humor a že "rodina" mluví jazykem, kterému rozumíme všichni. Uvidíte vše, co film vynechal! (oficiálny text distribútora)

blondboss

No neviem, prvá časť sa ešte ako tak dala, ale tie ostatné už naozaj iba varili z vody a po pravde sa nečudujem, že po siedmich epizódach to stopli. Dosť tu absentovala ľahkosť celovečerného filmu a príliš nasilu tvorené vtipy. Takže hodnotím len ako dosť podpriemerný sitkom, ktorý nemá šancu zaujať. 40 % ()

Sofia

Průměrné, ale dá se to. Já mám podobné multikulturní story ráda. Celá řecká rodina je opravdu dokonale bláznivá, jen hlavní představitelka narozdíl od filmu dost přehrává. ()

Blackberry

Veľmi pekný seriálik natočený k nemenej úspešnému filmu Moja tučná grécka svadba. Úsmevná grécka rodinka, ktorej šéfuje konzervatívny tatko (oceňujem opäť slovenský dabing, v tejto postave zase-raz výnimočný Stano Dančiak), liberálnejšia mamka, tak trochu zvrátená teta, jednoducho až (s)prosto zmýšľajúci brat či nymfa sesternička. Škoda, že len sa natočilo len pár epizod. U mňa seriál tohto leta. ()

Rex Mundi

Za filmom možno zaostáva, ale zachováva si hlavné ingrediencie, ktoré z filmu robili vtipnú kašu. Interakcie medzi "gréckym" prisťahovaleckým životom a mentalitou modernej spoločnosti, svojráz postavičiek a Niin (vo filme Toulin) suchý sebakritický humor na rozhraní týchto dvoch svetov. Možno pribudlo niekedy nasilu pridané "hláškovanie", ale to už predsa k sitcomu patrí, no nie? Tak keď ho tolerujete u iných, skúste ho akceptovať aj v Gréckom živote a možno sa vám viac zapáči. ()