Breakheartský priesmyk

• Česko Breakheartský průsmyk (viac)

Vlak, ktorý vezie amerických kavaleristov, potraviny a zdravotnícky materiál, smeruje do pevnosti Fort Humboldt, kde vypukla epidémia. Medzi pasažiermi sa okrem vojakov, guvernéra a kňaza nachádza i zadržaný hľadaný zločinec so svojou eskortou. Čoskoro sa však začnú diať čudné veci a nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdalo... (RTVS)

PORTER44

Není to tak úplně western možná tak 20min. na konci ale jinak to byla docela dobrá detektivka o pašování zbraní,skoro celý příběh se odehrává ve vlaku kde září Ch.Bronson jako špion.Nechýbí napínavé scény a ani dost mrtvol. ()

SNCIS

Originálně natočený příběh, odehrává se skoro celý ve vlaku. Charles Bronson jako muž beze zbraně, který nemá rád násilí. Příjemný, oddechový, akční, kriminální western. "Já jsem zákon." - 75%. ()

horskejvlk

Americký western, který je hodnotný svoji autentičností... rekvizity jsou na jedničku, vlak, mosty, zbraně, příroda. Děj je jako dobrá detektivka natahován až do konce. Z dnešního pohledu kapku roztahané, dnes se točí jinou stopáží, nicméně poklona která byla složena i hrou RDR2 kde také hraje svoji roli vylupováni vlaků. Za mě poctivé 3 stars🌟 ()