Pětice mladíků z New Yorku neodolá nabídce jedné webové stránky a vydá se na lovecký zájezd do hor. Inzerát na internetu slibuje levné ubytování, příjemnou obsluhu a báječné lovecké zážitky. Hrdinové však nevědí, že lovnou zvěří budou právě oni. Stránky totiž provozuje sekta šílených kanibalů. Steve, jeden z mladíků, naštěstí včas prohlédne lest a podaří se mu uprchnout. V New Yorku pak kontaktuje starého kamaráda z Vietnamu a společně se vypraví na záchrannou misi. Role se začínají obracet. Z lovce se teď stává kořist. (oficiálny text distribútora)

moviefan4

Neskutočne amaterske dielo. Nebolo to nudne ale neskutočne zle spracované. Štvali ma zly strih a zla hudba. Kamera tiež nestála za nič. Neskutočna nuda ktora uspávala. Už nikdy viac! ()

hansen odpad!

Spíše skupina tvůrců tohoto snímku si udělala veselý víkend a byl natočen tento film.Věřím že se u něho zabavili,divák se baví také,nebot dialogy,herecké výkony,dějová linie je neskutečně zábavná.Nebýt toho že na ČSFD se hodnotí spíše kvalita snímku tak za zábavu dávám pět hvezdiček.Film jako takový je viz. hodnocení. ()

Ajfist odpad!

Neuvěřitelná zhovadilost.Škoda času.I takovou slátaninu někdo nazývá filmem.To je teda odvážný člověk,nebo blázen. ()

AshMorgan odpad!

Když nad tím tak přemýšlím, nechápu proč jsem to dokoukal celé, asi lenost zvednout se z křesla a přehodit disky =) Psychologická "propracovanost" postav je opravdu úžasná, až se tají dech, takhle to prostě nejde. Člověk nemusí být žádný expert, aby viděl že kameraman předvádí zrovna ten příklad jak se to dělat rozhodně nemá. V tom filmu prostě nefunguje nic a zaujme tak maximálně amatérismem. ()

Squash

Těžko říct, zda tu hodnotím ten samí film co ostatní, protože ten můj byl naprosto skvělý, herci byly sympatičtí, napětí se místy dalo krájet a scénář byl taky super.....ten děj byl velmi zajímavý a celkově tohle téma lovu lidí se mi zamlouvá. Po zvukové stránce to nebylo taky zlé, a bylo to natáčené takovým zajímavým způsobem, který na mě rovněž udělal dojem. Takže nezbývá než říct, že to zkrátka je fajn jednoduchej film, u kterého se člověk rozhodně nenudí. ()