Akčný komediálny seriál podľa predlohy Rhetta Reesea a Paula Wernicka a scenára Michaela Jonathana Smitha rozpráva o outsiderovi, čo dostane šancu na lepší život. K tomu však musí úspešne doručiť záhadný balíček naprieč postapokalyptickou pustatinou. (HBO Max)

Hapretor

Super debilní a vtipné "béčko" na zabití času přesně to pravé, když chcete vypnout mozek a jen tak cumět a bavit se ... kombinace úchylnosti a brutálnosti a nadsázky trochu z Mad Maxe, trochu z Pátek 13, trochu z Rallye smrti, trochu z Rychle a zběsile, ... trochu od každé hovadiny z různých žánrů ... dobrý koktejl ... ()

kondor77

Karel Marx musel v pekle vrňet blahem, když jeho ideologičtí spřízněnci a pokračovatelé tvořili tuto progresivistickou sračku. Jedna hvězdička za sympaťáka v hlavní roli (omlouvám se všem svým nacistickým přátelům) a druhá za solidní akci a poslední díl. ()

Ewík

Potřebovala jsem něco pro zasmání. A kombo komedie s postapo? To je splněný sen! Hooodně dobře jsem se bavila, postavy byly samy o sobě zajímavé a spolu taky dobře fungovaly, nápadité způsoby života poté (vlastně hodně podobné jako teď, ale pikantně okořeněné) a záporák je vlastně slaboch s velkým egem (klasika, ale tady tak do očí bijící...pěkné :-) ). Takže vřele doporučuji - je to jízda. 😎 ()

Mamlas

1️⃣ 1. série je taková blbinka podle námětu Mad Max. První 2 díly jsou sice pitomé, ale místy je tam dobrý frk a nějaká krev, tak budiž. S přibývajícími díly se frky opakují a přestávají bavit. Skoro neustálé kecání hlavního hrdiny zkraje pouze vadí, později vadí hodně, a ještě později na něj začne být člověk alergický. Hodnotím snahu a snad to ve 2. sérii udělají lépe. ⬇️ 10% ()

Mr.Ward

Tak jestli jsem něco nečekal, tak to, že se zamiluju do tohohle seriálu! Twisted Metal je seroš podle hry, kterou vůbec neznám. V recenzích často přirovnáván k Šílenému Maxovi, který mi nikdy nic neříkal. I téma seriálu šlo absolutně mimo můj záběr. Přesto jsem tomu dal šanci, především kvůli krátké stopáži jednotlivých dílů a hlavnímu hereckému páru. A díky bohu že jsem tak udělal. TOHLE JE TOTIŽ NESKUTEČNÁ PECKA! Šílené, divoké, nespoutané, krvavé, bizarní… zároveň to má i obrovské srdíčko a skvělou hlavní dvojci, mezi kterou je perfektní chemie. Sweet Tooth nezůstává pozadu a já tleskám 👏 Opravdu doporučuji, alespoň vyzkoušet 🫶🪓🩸🪚🧨🚘 ()

Scarecrow7

Twisted Metal jako hru jsem nikdy nehrál a ani o ní neslyšel. Tento seriál na mě náhodně vykouknul a podle traileru jsem si řekl, že tomu dám šanci. A nelitoval jsem. Na béčkový seriál s ne zrovna nejlepšími efekty se jedná o pořádnou pekelnou jízdu, oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí, záporáci mají taky nějaký character development a jsou tak příjemným dotekem. Trochu to připomíná Rallye Smrti, které mám rád, takže o to víc to má plusových bodů a podle všeho 2. série bude mít super námět. Bezkonkurenčně každou scénku si tam vzal Sweet Tooth pro sebe, to byla po dlouhé době postava, kterou jsem si neskutečně oblíbil. Nemůžu se tak dočkat pokračování, vřele doporučuji. ()

cerdax2

Mac n' Cheese je zabavnejsi nez Mackie n' Beatriz, jedinej kdo to zachranuje, je Mlsoun ;). Jinak beckovej pokus o uvod do post-apo sveta v doufani o co nejvice sezon. 45% ()

ScarFace_V8

No do prdele! Jedna z naprostých klasik mého mládí zpracovaná v seriálové podobě a… byla to parádní jízda od začátku až do konce. Prostě ujetá záležitost co se nebere vážně funguje na výbornou. Bingnul jsem ji za nějaké 4,5 hodiny a nedokázal se od toho odtrhnout. Fakt. Nemůžu si pomoct – sedlo mi tu všecko. Postavy a jejich vývoj – parádní. Kombinace komediálních prvků s vážnými momenty – skvělé. Mad Max styl světa – miluju to. Těšing na druhou sérii! Jen ten Rob Zombie v soundtracku chyběl:( ... Sweet Tooth je pán! „Shut up and BLEED, you motherfucker!“. ()

Rogamko

Keď som bol malý tak toto bola jedna z hier na PSku ktorá ma veľmi bavila, bola to bláznivá jazda a to isté platí aj o seriály. Veľkým plusom je že to má R-rating, je tu dosť narážok na hru čiže fanúšikovia hry to určite ocenia. Čo sa týka príbehu je to taká blbina ale zábavná blbina ktorá rýchlo ubieha, dá sa to za chvíľu celé pozrieť. Čo sa týka hlavnej postavy Mliekara v podaní Anthonyho Mackieho tak je to fajn postavička, myslím si že na tento seriál sadol tak ako mal, dokonca mi viac sedel tu ako v seriáli Falcon a Winster Soldier. Ostatné postavy boli tiež zábavné najmä Klaun, ktorý to teda poriadne vedel roztočiť a tak isto nechutný hajzel šerif . Čo viac k tomu napísať je to vtipné, rýchle, hudba sedí veľmi dobre a snáď sa teda dočkáme druhej série keďže prvá skončila veľmi otvorene a určite ak sa jej dočkám tak si ju pozriem. 8/10 ()

Adrian.S

Hru nepoznám, tak možno mám výhodu, že neporovnávam s predlohou, ale imho fajn GP. Tématicky to na mňa pôsobilo ako taký béčkový Mad Max. Na Mackieho v hlavnej úlohe som si zo začiatku zvykal ťažko, ale nakoniec bol ok. Dosť tomu pomohlo, že to nestojí celé len na ňom. Parťáčku mu robila Stephanie Beatriz, ktorú poznám hlavne ako Rosu z Brooklyn Nine Nine a s Mackiem im to celkom sadlo. Thomas Haden Church ako Agent Stone super a ten klaun tiež. Toho by tam nabudúce mohlo byť aj viac :) 7/10 ()

TheSecond0ne

Pro postapo závislé osoby, které nevyždímaly doposud produkovanou nálož filmů a seriálů, přibyl jeden celkem fajnovej snímek, který neurazí a rozhodně ho nelze jen dle traileru odsoudit kvůli komickým prvkům. Hlavní postavy fungují skvěle první polovinu, ale tu druhou se zaplétají v nudné a klišovité romanci, kterou by přeskočil i zarytý fanoušek Angeliky. Největším překvapením je propojení klauního mentálně narušeného jedince, který svými počiny navýší hladinu energie a přehluší zájem o pletky mezi good guys. Líbí se mi míra skupin a jednotlivých postav pojmenovaných i nepojmenovaných, protože to působí, alespoň na mne, že se tvůrci zaměřili na budování světa a zaplnění myšlenkových toků diváků. Celkem slušné překvapení letošního roku. Samozřejmě se zde nejdou negativa v podobě zbytečné romance nebo trapných momentů nebo špatného CGI, ale potenciální druhou sérií získávám pocit naděje a důvodu pokračovat v tomto světě. 3/5, realita 3.25/5 ()

prznitel

Jsem hráč tak že vím o co jde a Twisted Jsem hrával už na ps1... seriál mě mile překvapil čekal jsem propadák ani chvilku jsem se nenudil a dal jsem to najednou těším se na další řadu 😀🙂🫡 ()