Mladá herečka Lucie (Jana Bernášková) sa po materskej dovolenke snaží vrátiť do práce, bojuje s klasickými problémami slobodných matiek a zároveň sa pri hľadaní novej lásky zamotáva do bláznivých situácií. Hlavnú hrdinku na jej neľahkej životnej ceste sprevádzajú mierne uletené kamarátky (Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová) a zhmotnený vnútorný hlas Šedivka (Ivana Chýlková), s ktorou má veľmi komplikovaný vzťah. Koľko mužov a žien musíme v živote prežiť, kým stretneme toho pravého...? (Bontonfilm SK)

Alden_Larson

Film absolutně o ničem. Nemá co říct, nemá zajímavý příběh ani postavy, je plný klišé a mimořádně stupidního humoru. Sem a tam mi trochu vtipný přišel, ale opravdu jen málokdy. Herecké výkony byly většinou tragické, jenom asi dva mi přišly aspoň decentní. Prezentace nebyla špatná, ale úplně výrazná taky nebyla. A hudba byla hrozně kýčovitá. 2/10 ()

a0001

Jednoduchý, sympatický, príjemný, herecky vkusne obsadený, aj herecky zvládnutý. Žiadny trhák, ale 30% je extrém.. 45% ()

DonBraso

Někdy je lepší film pustit, než koukat na hodnocení. Tak co tu vlastně do jedný prdele dělám :) No inu takhle. Jestli si pouštím romantické komedie z našich rybníčků, tak to rozhodně ne. Film prostě byl na Netflixu a na Bernáškovou jsem byl vcelku zvědav, protože jsem jí snad neviděl nikdy v hlavní roli. Do toho Mára Němců a říkám si, že to zas tak špatný nebude, ač hned na mě vybafla Prima a holka stála u reklamního stojanu. Je to prostě stále dokola, ale Bernášková bavila a nevím proč. Koukalo se na ní prostě pěkně. Scénář šel udělat rozhodně lépe, ale vlastně film, kde hraje Němec právě scenáristu a sám režisér je i scenáristou, to aby se jeden v tom vyznal. A to vlastně Bernášková co napsala knihu, tak v tom i hrála. To by logiku už dalo nebo ne? :)Co je bohužel horší, že na komedii slabé, ač jednou dobrý. Film utekl jako voda a byl konec. Vymazat to ženské osazenstvo, pak vnitřní hlasy, vše je to hrozně rušivé a spíš to vypadá, aby pro někoho byla role taky. Což se samozřejmě musí nahnat další. Tomáš Měcháček i v tom nic co zahrál nebude bavit nikdy.Je to stále stejné, ale překvapivě to nebylo tak příšerné, ono to vlastně i jako typická žánrovka nebylo vysloveně špatný. Jasně, Langoše si v dalším x filmu nepustím a teďka udělal vcelku vyjímku a překvapivě na odpad ani jednu hvězdu bych to neviděl a to už viděl tedy horší kousky. ()

rigby

Tak i Bernášková má svoji romantickou komedii. No tedy, moc jsem se nezasmál. První polovina je naprostá nuda bez náznaku jakékoli zápletky nebo děje, pak se to alespoň změní ve standardní unylý příběh. Navíc popularitu budou zvedat odvážné scény, které i mě překvapily. Ale jinak i když je představitelka hlavní role krásná ženská, na tyto filmy se moc nehodí. ()

Sebule

Opravdu by mě zajímalo, kdo se chce stát dobrovolně součástí tohoto filmu. Hrozný scénář, hlavní herečka, klišé všude, kde to jen jde. Jediné plusy jsou za mě Chýlková a Němec. Scénář blbý, trapný a ještě natahovaný. Hodnocení: 2/10 ()

Veeria

Fandím tomuto filmu, za mě dokonalé a krásné zfilmování knižní předlohy. Janě Bernáškové se splnil sen a já jí gratuluji, děkuji a fandím. Jsem moc ráda, že si ve svém filmu zahrála, Rudolf Merkner se rovněž zhostil režie a scénáře úžasně. Všichni do tvorby dali maximum. :-) Plný počet dávám za Šedivku + za naději a budoucnost. :-) ()

fafejt001

Bernášková  často  přehrávala  a  děj  fakt  až  uboze  trpný  . Sexuální  scény  až  afektované  a  podivné  trapnééé . Celá  tato  "  romantická  komedie  "  byla  hodně  mimo  mísu  .   KRAVINA   NA  TŘETÍ  .   Jen  ta  Chýlková  a  také  Zach  tam  sedli  a  tudíž  dám  jednu  *  . Jinak  to  je  neskutečná  slátanina  .   A  Měcháček  se  opět  vyřádil  v   sexuální  scéně  , kdy  měl  hlavu  ,  jaksi  mezi  nohama  hlavní  hrdinky  a  pomalu   mu  docházel  dech  ,  což  se  mu  nedivím  .  Ona  se  dá  dělat  erotika  i  s  noblesou  ,  což   rozhodně  není  tento  případ  . ()

Sfaxia odpad!

Nesoudnost, natočit s béčkovými a céčkovými "herci" hodinu a půl dlouhou "komedii". Ani jeden z učinkujících nemá na to, aby utáhnul 30 minutovou mikrokomedii, ani jeden. ()

Annaroz

Herečka prostě vrhla na papír své zážitky ze života a to jak se seznámila se svým manželem. Nebylo to ani výjimečné, ani vtipné, ani zajímavé a na základě toho byl natočen naprosto zbytečný film s podprůměrnými hereckými výkony - zejména hlavní hrdinky. ()

Carcooli

Opět a zase se mi potvrdilo, proč nejít na český film do kina (tohle jsem naštěstí viděla na Netflixu nějakou náhodou). Dala jsem to do konce, ale teda bylo to peklo. Klasika - hlavně hodně nahoty, sexu, nevěry, protože "tohle přece dělá půl úspěchu". Nazvat tuhle hrůzu KOMEDIÍ - to chce hodně odvahy. Nezasmála jsem se ani jednou. Oproti tomu jsem se za všechny herce i jejich scény styděla za ně. Tomuhle nepomůže ani moje jedna hvězda za Janu, která je sice nádherná baba a asi i dobrá herečka, ale... tady to teda byla jedna velká zoufalost. Bohužel. ()

Tanulin odpad!

Veliké peklo, veliké. Bernášková je sice hezká ženská, ale marná sláva, neumí hrát. Příběh naprosto o ničem, nesmyslné spojitosti, nenavazující krávoviny...bože můj. Škoda peněz. Vždycky když si říkám, že to bude hovadina, tak mě někdo překvapí kam až to jde posunout. ()

mia.com

Tak mozna jsme s manzelem moc nenarocni, ale nas to teda bavilo. Proste vesely slepicinec. Cetla jsem knizky, ktere byly mega slepicarny, ale to herecke zakulisi me proste bavi. A ve filmu hezky vymysleli Sedivku, to se povedlo. ()

JB001

Další zbytečný film o ničem. Scénář o ničem, romantika žádná. Kdyby tam byl alespoň nějaký humor. Naštěstí to je na Netflixu bez reklam a tudíž ta ztráta času nebyla tak velká. Bernášková sice není žádná velká herečka a hezká holka to je. Ne že ne ()

vlk++

na úvod série nových českých, slovenských a česko-slovenských filmů jsme si vybrali ten s nejhorším hodnocením, 28 %, abychom to měli za sebou a mohli postupovat směle vzhůru! jaký to omyl :) ve filmu je sice hodně explicitních scén, ale Bernášková je ve skvělé formě a tak je na co koukat! plus nějaký ten komediální podtext, k tomu pár dalších výborných herců a herkyň, shovívavá stopáž... co si přát více na večer po náročném dni :) vemte přítelkyni, otevře si lahvinku, k tomu nějaký snack a krásně si orazíte ;) a pokud nevěříte, uvěříte, až uvidíte filmy jako Citlivý člověk, Dvě slova jako klíč nebo Superžena, to budete čubrnět! takže za mě 3*, abych vylepšil aktuální nevlídné hodnocení :) ()

Pythonator

Jana Bernášková pořád kočka, ale pokud je i ve skutečném životě blbka, která drží neustále v ruce sklenici vína, tak chudák manžel. Tohle bylo i na blbou českou romanci docela blbé a dost ženské, což je vlastně asi synonymum. Jinak to ale byla milá ústřední dvojice, které to divák přeje. ()