Abeceda strachu

(relácia)
všetky plagáty

Dokumentární pořad Abeceda strachu je sérií epizod vedených moderátory Adamem Miklicou a Eduardem Birkem. Každý díl se věnuje jinému tématu souvisejícímu se strachem, jako jsou záhady, zločinné případy, lidské fobie, konspirační teorie, utajované kauzy či děsivá historie. V každé epizodě se Miklica a Birke zaměřují na specifické téma a prozkoumávají ho z různých úhlů pohledu. Epizody se soustředí na temné stránky lidské psychiky a společnosti, které vyvolávají strach a úzkost. (Stream.cz)

Immortal17

Jsem v šoku, proč tu ještě stále nevidím žádné recenze? Podle mého názoru jste se chlapci za poslední roky vaší tvorby dost zlepšili. Váš nový projekt Abeceda strachu je něco fakt top, jsem ráda, že jste se do toho pustili, jelikož mi to krátí mé dlouhé chvíle a před spaním se na vaše videa kouká úplně nejlépe za celý den. Nejen, že se člověk dozví zajímavá fakta, která člověku utkví v paměti, podáváte všechno tak krásně obsáhle a způsobem jak to neumí nikdo jiný, také se celkem často jeden zasměje, jelikož tato tvorba není úplně plánovaná, ale sypete to všechno pěkně z rukávu a stále jste "sami sebou". Nevím jak to lépe vystihnout. Celkem dost by mě zajímalo, kde všechny tyto informace a materiály získáváte. Žasnu zase a znovu jak bohatý je váš repertoár. Bylo by fajn kdyby i diváci měli po určitý čas prostor se například live vyjadřovat nebo sdílet své zkušenosti a zážitky přímo s vámi ve videu, něco na způsob "minutka s diváky". A kdyby jste vydali do tvorby nějaký váš časopis nepochybuji o tom, že fanoušci si ho budou velice rádi odebírat, ale chápu, že všechno stojí čas a peníze. Ale vzhledem k vašemu stoupání ke slávě si myslím, že úspěchu není nikdy dost. Za mě velké upřímné díky a těším se na další vaše společné sezení. Myslím, že je stále na co se těšit. ()

Lilith03

Zrovna koukám na novou epizodu a překvapilo mě, že tu kluci nemají recenze a ani moc hodnocení. Tak bych ráda přispěla, protože je poslouchám velmi ráda. To co tvoří je na velmi profesionální úrovni, jsou vždy skvěle připraveni a krásně se poslouchají. Umí mluvit moc dobře. Já natáčím na YouTube a sama vím, kolik času mi některá videa zaberou, než si připravím scénář a spoustu další věcí... O to víc cením jejich tvorbu, když za mém hodinovém videu s recenzí na knihy je cca 6 hodin, tak kolik hodin musí strávit oni u jedné epizody...? Kluci klobouk dolů, ikdyž mám ráda třeba opravdové zločiny nebo krimi případy, tak vy jste prostě nejlepší. ()

DaveKurkic

Adam a Eduard umí poutavě a informativně vyprávět. Dneska málo kdo dokáže diváka udržet u nějakého tématu jako tihle dva. Předají hromadu informací a sem tam taky zavtipkujou. Další plus je, že celé video je dobře technicky zpracované. Rozhodně jeden z nejlepších českých podkástů. 100% ()