Olsen Twins: Výzva

(TV film)

Dvojčatá Lizzie a Shane (Mary-Kate a Ashley Olsen) sa síce neznášajú, ale ak chcú vyhrať v reality šou, musia spolupracovať! Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky na preverenie svojej fyzickej a psychickej odolnosti. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Elizabeth „Lizzie“ Daltonová (Ashley Olsen) je ambiciózna a upätá. Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane (Mary-Kate Olsen) - slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú - ba čo viac, nenávidia sa! Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz. (TV Markíza)

Jurge

Nečakal som od tohto filmu veľa, zvlášť keď ho režíroval Craig Shapiro, režisér najhorších Olsen-filmov. No výsledok ma príjemne prekvapil. Kupodivu sa na to dalo pozerať, hoci začiatok bol ako z väčšiny nových Olsen-filmov. Zaujímavý námet, zaujímavo natočený film, baby sa hecli a predviedli celkom dobré výkony, ani tak nie herecké, ako skôr fyzické. Celkom ma to zaujalo a pozrel by som si to opäť. Nie je to síce ich najlepší film, ale určite patrí k tým lepším. ()

Marty1905

Film natočený jako televizní soutěž dobrý nápad, hezky natočeno. Klasická romantická zápletka nechybí. Nejlepší na filmu je jeho super konec a ukázání snímků z ostatních filmů s děvčaty. Líbilo se mi vybavení všech filmů ve kterých hrály a zjištění že jsem ještě neviděl všechny jejich filmy. ()