V živote Anny Fosterovej (Mandy Moorová) je mnoho mužov. Lenže všetci majú slúchadlá a nosia zbrane. Sú to tajní agenti a ich úlohou je zabezpečiť najvyššiu ochranu dcére najvplyvnejšieho muža krajiny, prezidenta Spojených štátov. A Annin sen žiť normálny život „násťročného“ dievčaťa, sa zdá byť nesplniteľný. Lenže ona chce byť iba sama sebou a dúfa, že ju otec pochopí. Raz sa jej podarí presvedčiť otca, aby upustil od prísnych opatrení a dovolil jej, aby ju počas návštevy Prahy sprevádzali iba dvaja členovia ochranky. Keď však zistí, že otec svoje slovo nedodržal, zbaví sa agentov a utečie s Benom, sympatickým fotografom, s ktorým sa práve zoznámila. Anna Benovi neprezradí, kto je. Ale aj Ben má svoje tajomstvá... (TV Markíza)

Karush

Nič nové pod slnkom, jeden sa zamiluje, druhý ešte nič necíti, potom sa neskôr dajú dokopy, kvôli niekomu/niečomu sa pohádajú-to vždy už len pred samým koncom filmu a happy end- to už fakt inú šablónu nevedia vymyslieť?! Ale keď divák nechce nejak extra premýšľať a chce si len pri filme oddýchnuť, tak presne takýto film potrebuje...A aké výhodné, že dokonca aj sedliak v Taliansku hovorí plynule tvojím jazykom :)Podobný film: Láska na stráženie. ()

kurcatovium

Měl jsem pocit, že vše okolo se při sledování tohoto filmu změnilo v cukr. Takový slaďák to byl! A ještě ke všemu naprosto o ničem... Bléééh. ()

Monoxid

Nevím, zda mám právo hodnotit, jelikož chudák film degradoval na zvukovou kulisu...ale co! Jakoby se ten film na začátku chtěl tvářit, že bohatým tatínkovým holčičkám není co závidět a stejně se nakonec ukáže, že je! ()

dANo

Nebol som schopný tento romantický brak sledovať v celku, keďže ma viacero započutých dialógov a videných scén postupne tak dorážalo, že som to nakoniec odignoroval a prestal som to pozerať... Myslím, že väčšina komentárov už dokonale vystihla a poukázala na to, kde má tento slabučký film svoje chyby. ()

shantim

Kvalitativně půl na půl, scénář bez překvapení, ale jakous takous pozornost při sledování udržuje. Jde přeci jen o naprosto oddychový film. Líbilo se mi také, že reálie byly skutečné, tedy že například nestáli před Rudolfinem a nebavili se o tom, že "tady v Berlíně je skvěle" apod. (např. Eurotrip). No a Mandy je totální kočka, takže asi i za ní o stupínek vyšší hodnocení. 55% hvězdiček ()

zdenny

Poměrně příjemná teenagerovská romantická komedie. Sympatické jsou návštěvy některých evropských měst, samozřejmě včetně Prahy a samozřejmě ne vyhulené berlínské fet párty. Není to nic světoborného, ale jak říkám - pro teenagery to není špatné. ()

Blackberry

Za toto moje dosť vysoké hodnotenie môže predovšetkým ukážka toho najkrajšieho, čo Európa môže ukázať. Určite bol tento film reklamou nášmu kontinentu, až sa čudujem, že za tým stoja Američania s Angličanmi. Účinkovali tu pre mňa neznámi herci (okrem "Gibsa" Harmona), ktorí ma ale popravde ani neoslovili. Sladký americký záver sa nedal ani nečakať... ()

IvyH

Jak už to tak bývá u takovýchto romantických komedií - nesympatická herečka v hlavní roli a sexy se tvářící "idol" v roli kluka snů. Kolikrát ještě? ()

blackJag

Naivní, upachtěné, bez elánu. Film jako by propagoval cestování teleportem, protože žádná vzdálenost mu není dost krátká. Mandy Mooreová přehrává, v afektu neustále skládá ruce na hruď a nikdo ji v tom nezarazí, byť je divák z toho neustálého očekávání herecky nemohoucího gesta skoro divý (to její parťák, Matthew Goode, má podstatně menší důvod k roztrpčení ze svého výkonu - s účastí ve filmu to už ale vyjde nastejno). K lepšímu hodnocení slouží filmu jedině Praha a to tak ještě platí pro našince, protože jinak tu máme nepovedené klišé jak vyšité. 30% ()

Kosmik 1

Někdy člověk dostane chuť se podívat i na tenhle žánr filmu (tedy pokud k tomu člověka někdo donutí, většinou ženská část populace, co si budeme nalhávat :-) ), ale tohle je fakt hrůza. Já moc nemám rád střeštěný ženský. Ikdyž Mandy je fakt pěkná, což o to. Ale to je tak všechno, co může tenhle snímek nabídnout. Mužská část populace utrpí. Ale....docela mě na chvíli upoutala zmínka o Praze a pak taky nějaké záběry z Prahy, to je takové malé bezvýznamné plus, víc bych si od toho nesliboval. ()

Elleannie

Chasing Liberty je pro mě film, na který se můžu dívat pořád znovu, a nejspíše se mi nikdy neohraje. O děj, nápady, legraci, trochu vážnosti a samozřejmě trochu té romantiky je tady postaráno, a nejspíše proto, že je film takový pestrý, není pro mě okoukatelný. ()

Fish

Ty 2* jsou jen za tu Prahu :-) Docela škoda peněz... Nacestovat se takhle se štábem po Evropě a natočit takovou blbůstku... ()

Milan25

Fim dokazuje, jak jsou američani blbí. Např. kdyz se hlavní hrdinka jde v Praze vykoupat do Dunaje, a nebo kdyz chce jet do Berlina, nasedne na vlak do Benátek. Tento film mě zanechal naprosto chladnym a jedno zhlednuti bohate stacilo. ()

dopita

Děsná blbost. Aspoň že Praha ve filmu vypadá dobře, to je snad jedinej klad filmu, jinak bída s nouzí. Mandy Mooreová je mi většinou docela sympatická, ale tady byla za pěknou krávu. Na tohle se dá koukat jen ve chvíli naprosté a totální nudy. ()

alouch

Přeslazené, nechutně romantické a kýčovité. Pohádek tohoto typu bylo natočeno hodně a na některé se dá i koukat. Na tohle ale ne. ()