Las Vegas: Kasíno

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvorcovia:

Gary Scott Thompson

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (viac)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiálny text distribútora)

Katarine

Tenhle seriál jsem si tak nějak už prostě oblíbila a po náročném dni je to rozhodně skvělá oddychovka. Navíc se je rozhodně na co dívat, ať už myslím herecké představitele ne jen těch hlavních rolí, ale i vedlejších či takových, které se v seriálu mihnou jen na pár dílů (Sylvester Stallone apod.), nebo to okouzlující prostředí hotelového kasína v Las Vegas, kde se točí v každé vteřině tolik peněz, kolik já za celý život neuvidím. Jo, tohle mě prostě baví. ()

Manarit

Hodně dobrý seriál z luxusního prostředí, který nabízí pohled do zákulisí kasina od systému ochranky po organizaci kuchyně a přetahování hostů. Moc pěkně se povedlo skloubit akčnost i romantické vztahy hrdinů, aniž by to působilo kostrbatě. Je velká škoda, že seriál končí vážně úplně bez konce(nejspíš proto všechny televize prohodily poslední a předposlední díl) v hodně zajímavém okamžiku. Postavy jsou rozmanité a zajímavé, vlastně jediný důvod, proč nedávám čtvrtou hvězdu jsou dle mého trapné díly s náboženským atp poselstvím(hlavně Vánoční díly v tom vynikaly), kdy je v seriálu naprosto vážně míněno, že postavám se přihodí nadpřirozený zázrak. ()

BoPo

Každý seriál začínajúci označením Las Vegas má vždy určitú výhodu. Jedná sa tu o seriál, ktorý nechce byť jednotkou na trhu a ani nechce vytvárať nezabudnuteľné zážitky hodné opakovanie. Chce byť oddychom, stráviteľnou zábavou. Chce sa stať Vaším sprievodcom všedných dní. Tak nebuďte na tento seriál prísny a ak máte vopred predsudky, ani sa doňho nepúšťajte. Šanca že Vás prehovorí je malá. ()

3 AM Code

RECEPT na pohodovy serialovy koktejl "LAS VEGAS"....... : 1) Vymyslete si imaginarni kasino nekde v Las Vegas. 2) Najmete par svalnatych a pohlednych bezpecaku a byvaleho agenta FBI jako jejich sefa. 3) Sezente 2 az 4 hodne dobre vypadajici slecny, jejichs ukolem bude poflakovat se po kasinu (oficialni titul je Hosteska), zarive se usmivat a sem-tam zahrat etudu "Dama v nouzi". 4) Pripravte si nekolik desitek 100x pouzitych zapletek z krimi filmu, nejlepe z tech, kde figurovalo kasino (je dulezite aby slo o otrepane pribehy, divak nema rad prekvapeni). 5) Protrepat, promichat. 6) Podavame nejlepe vecer v pracovnich dnech kdy divak, ktery je zmlaceny z celodenni prace, vezme za vdek pohledem na ty krasne slecny (pripadne na ty pohledne svalovce - to zalezi na sexualni orientaci). PS: divaci co nejsou zmlaceni po celodenni praci si odectou 1 hvezdicku. ()

sebii53

Ano je to nenáročné. Ano je to předvídatelné, ale mě to baví jako snad žádný jiný seriál podobného ražení. Danny McCoy je jedna z mých nejoblíbenějších postav vůbec. Jednu dobu byl dokonce mým Tylerem Durdenem (i když vím, jak moc to zní divně). Ostatní jsou taky fajn, krásně se na ně kouká a dokážou si poradit se vším. Prototyp dokonalého pozlátka. Je jen škoda, že vše skončilo tak jak skončilo. ()

• Seriál se dějově protíná s dalším seriálem společnosti NBC - Crossing Jordan. V pěti epizodách Las Vegas se tak objevuje Jerry O´Connel (Woody Hoyt) a ve třech z nich i Jill Hennesey (Jordan Cavanaugh). Josh Dunhamel (Danny McCoy) se naopak objevuje ve třech epizodách Crossing Jordan, ve dvou z nich po bo boku Vanessy Marcil (Sam Marquez) a jednu s Molly Sims (Delinda Deline). (Sony1994)
  • Děj se odehrává ve fiktivním kasíně v jižní části stripu jménem Montecito. (Sony1994)