In aller Freundschaft - Season 8 (2005) (séria)
Hrajú
Dieter Bellmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Rühmann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Andrea Kathrin Loewig
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Alexa Maria Surholt
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Jutta Kammann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ursula Karusseit
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Thomas Koch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Arzu Bazman
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Stephen Dürr
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Maren Gilzer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Achim Wolff
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ingeborg Krabbe
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ilse Zielstorff
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Traja divokí anjeli (2003) (seriál)
Dirk Schoedon
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Dirk Galuba
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Bratstvo neohrozených (2001) (seriál)
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Malý rytier Trenk (2011) (seriál)