První případ výzkumného týmu paranormálních specialistů je situován do oblasti, která je známa tím, že v ní mimozemšťané v 80. letech často a rádi zanechávali kruhy v obilí. Tentokrát ale v kruhu nechali i mrtvého muže. Ufolog je uprostřed parného léta nalezen zamrzlý v kostce ledu. Jak dlouho byl v kontaktu s mimozemšťany z Epsilon Eridani A? A čím je tak naštval? (Česká televize)

trebushet odpad!

Protože se na tohle musela naše domácnost chtě nechtě finančně podílet tak za mě odpad. Takovéto pořady bych si představoval tak na  tv Barrandov ale rozhodně ne na ČT. Tohle dílo nemá žádnou úroveň. Je to příšerná nuda, naštěstí je to hodně rychle zapomenutelné. ()

mehmed

Stylizace, kamera, lolace, všechno fajn. Ulítlost, nadsázka, parodie doby a žánrů, ok. Ale chybí tomu to hlavní, vtip, situační humor. Zápletka je banální a předvídatelná, dialogy těžkopádné. Herci se snaží, ale není moc co hrát. Unylé tempo, které má asi navodit jakousi nysterióznost alá Akta X nefunguje. Zatím slabota. ()

Matt_D_

Občas jsem se i zasmál, ale jinak to byla tragédie... Jan Cina je asi dobrý divadelní herec, ale tady jsem mu to úplně nevěřil. V reklamě na podcast ČT hlásají, že jde o převratný seriál, jaký tu již několik desítek let nebyl, ale podle mě je to jen další podprůměrná pseudokriminálka, které ČT produkuje několikrát za rok. Dám asi šanci dalšímu dílu, ale nemám moc velká očekávání. ()

patti1

Ze začátku jsem si říkala, co to je. Obzvlášť po vynikajícím smyslu pro tumor. Už jsem to skoro chtěla vzdát, ale postupně jsem si zvykla, a dokonce se i  chvílemi bavila. Tak uvidíme, jaké budou další díly. ()

Benigni

Tohle je teda veliké zklamání, místy je to občas trochu vtipné, ale celé to vypadá absolutně neumětelsky, nekompaktně, neuspořádaně... Nějak to mu nevěřím, asi problém v režii, ale spíš to vypadá jako studentský film. ()

Edge_666

Marnost nad marnost. Není mi líto Macháčka, který za tuzemák i obchod vykrade, není mi líto Ciny, který je prostě špatný herec a není mi líto ani Nohy, který neumí nic jiného než alkoholika, ale té Aničky Fialové mi líto je. Styděl jsem se za ni. Úžasný ve Vinařích, famózní sestra Lídy Baarové a neskutečně uvěřitelná Iveta. No a pak toto. :( Snad se ten seriál probere. ()

Horn

Takový zvláštní odstín barev, prostředí ústavu mi neodbytně evokovalo sídlo některého z ranných soupeřů Jamese Bonda. Jediným pozitivem je to že ve smršti různých repríz je to zase něco nového, a to je podle mne málo. A neodpustím si poznámku - příslušnice tajné policie nosí u pasu klasické pouzdro na pistoly, které používaly uniformovné složky - to moc tajné není, že? ()

tehol

uf, uff, ufff. čekal jsem něco na způsob Ghosted v českém prostředí, ale tohle fakt nefunguje.. je to pro mě zklamání, protože tvůrci jinak patří k mým oblíbeným, nějak nechápu, proč ty postavy jsou jak z továrny na největší kliše na světě. doslova o nikom nemůžu, že by mě zaujal a chtěl se o nich dozvědět něco víc. macháček a ani cina nejsou ani trochu vtipní, fakt nic. když už se něco semtam povede, (skládka bodyčekem, nohovy kecy-kolegyňka), tak pořád z toho leze jakási upocenost, která je mi nepříjemná. no dám šanci ještě jednomu dílu, aspoň ten cliffhanger na konci mě trošku zaujal. ()

Otomtom odpad!

Nejhorší na tom všem je, že podobně jako v Úsvitu se ani tady tvůrci nemohou vymlouvat na nízký rozpočet. Předpokládám, že si ČT pro příště dvakrát rozmyslí investovat tolik peněz do mladých "nadějných" autorů - a to je na tom všem to nejhorší. ()

Player11

Za ten konec musím dát čtvrtou hvězdu. Začátek nic moc, ale nakonec to není špatný. Styl natáčení, kamera, hudba ... zajímavý. Je na tom cítit zahraniční spolupráce. Reálie socialismu s důrazem na design 60.-70. let jsou velmi chabé, je to takový mix rádobysocialismu a moderny západu té doby, což vůbec nekoresponduje s wartburgem STB, což je nesmysl (měli Volhy, Lady). Hlavní STBačka vypadá jak Bond girls ze sedmdesátkových bondovek. Ale jako celek to může fungovat, zvlášť pro diváka v Německu. ()