ヴァーサス

• angličtina The Ultimate Versus (viac)

Partička gangsterů se u lesa střetává s dvěma uprchlými vězni a po drobných neshodách mezi nimi začíná honička. Netuší však, že les, ve kterém se právě pohybují, má moc oživovat mrtvé. Zábava se stupňuje v okamžiku, kdy se začínají probouzet mrtvoly z dávných věků. K tomu všemu se do masakru přidá neznámý bojovník toužící po ovládnutí moci, kterou je les obdařen… (TomikZlesa)

seeker23

děj je všelijaký, ale ty hvězdy dávám za to jak originálně jsou ztvárněni jednotliví gangsteři, každý má svůj způsob boje odrážející jeho povahu. Tenhle film zachraňují detaily, Azumi byla jen zábavná záležitost s dost slušnou kamerou (a potěšujícím bullet-timem na konci), ale tohle je esence slova cool. ()

Vavča

Neskutečný akční nářez, při kterém určitě blednou závistí Rodrigez i s Tarantinem. Nonstop akce, absurdní situace, divné postavy, spousta nemrtvých,geniálních akčních scén a závěr filmu, který vás svoji nečekností a překvapivostí uzemní. Ano i já se přikláním k názoru, že Kitamura musí znát Kulhánka, ten kdo čte rád tohoto autora bude milovat i tento film, plný vizuální dynamiky a rockové hudby. ()

pornogrind

Další z řady snímků u kterýho můžete dát mozku voraz. Děj filmu je prostej a v podstatě nepodstatnej. Tohle je jen o akci, která je sem tam proložená vtipnou hláškou nebo scénou. Akce je opravdu dost, ale problém je v kameře, která je místy good, místy zase shit. Stejný je to s hudbou. Místy je dokonale zvolená a z toho je naprosto nehodící. Tenhle kousek nepostrádá i humor, kterej mě osobně celkem sedl. Problém je ale v tom, že stopáž je opravdu přepálená a filmu ke konci dochází dech. Radikální zkrácení by bylo asi namístě. ()

Flipnic

Velice příjemný, zábavný, vtipný a absurdní splatter masakr. Každopádně má svoje chyby, jako je v podstatě nulový scénář a děj, prostě jen banda šílených postav běhá po lese a řeže do sebe jak se dá. Dál je to občas trochu zdlouhavé. A v půli jsem měl trochu nepříjemný pocit, že se film začal brát na chvíli zbytečně příliš vážně. Protože ve skutečnosti se brát vážně nedá. Taky mi občas trochu vadila ne úplně precizní kamera. Ale jinak super, fantastické postavy, neuvěřitelné situace, občas jsem se fakt řezal smíchy, akce skoro nonstop od začátku do konce ... Zombíci, gore, zbraně, meče, nože, karate ... Sympatický nářez... Něco mezi "Battle Royalle" a "Wild Zero". ()

*CARNIFEX*

Dvaja väzni sa počas úteku dostávajú do konfliktu so skupinkou gangstrov. Naháňačka sa presúva do neďalekého lesa. O danom mieste kolujú historky, že je to strašidelné miesto, ktoré vracia život mŕtvym. Všetci z neho majú rešpekt. Až na tajomného samuraja, ktorý urobí všetko preto aby silu lesa ovládol. Fúha! Tak to bol úvod ako z veľkej knihy! Nebyť toho hrozného anglického dabingu, a nemenej kvalitných tituliek, ktoré som odstupom času radšej prestal čítať, bol by môj zážitok z tohto snímku, omnoho väčší. Každopádne obrovská spokojnosť. "Versus" ponúka niekoľko veľmi slušných gore záberov. Príbeh neurazí, nenudí. Myslím, že nejeden fanúšik hororu si pri tomto originálnom kung-fu samurajskom zombie splateri príde na svoje - 70%. ()

• Ve scéně, kdy Tak Sakaguchi drží v ústech pistoli, si poranil zub. Jeden ze zombie byl zubař ,a tak se o jeho poranění hned postaral. (TomikZlesa)

Vlak plný masa

Vlak plný masa

04.04.2007

Bývalý fotbalista, mlátička z gangsterek Guye Ritchieho, popřípadě Juggernaut z třetích X-Menů Vinnie Jones nikdy neměl nouzi o role, které sice neoplývaly dialogy, ale přesto byly nadmíru šťavnaté.… (viac)