Američan dr. Dempsey prichádza do Škótska, aby tu potvrdil, alebo vyvrátil pradávnu legendu o existencii obrovskej príšery, žijúcej pod hladinou jazera. Dempsey tým nie je nadšený a miestni obyvatelia sa mu zdajú byť neprívetiví a tvrdohlaví. Legenda o Nessie je napokon aj jedinou turistickou atrakciou oblasti. Dempsey však čoskoro stratí svoj skeptický prístup k tejto záhade - zistí, že jazero má naozaj svoje tajomstvo. (oficiálny text distribútora)

majec4

Fuha, nepacilo sa mi to. Akcia ziadna, plno zbytocne dlhych scen a velka kopa klise. K tomu takmer ziadna prisera. Takze ja neviem preco to ma tych 50%. A je to vobec Drama? ()

Olík

Zpočátku celkem příjemná rodinná odreágovačka s jistou dávkou napětí a lookem starého dobrého Skotska. Sice trochu rozpačité a chudší co se týče zpracování, ale jisté kouzlo tomu nešlo upřít. Bohužel klasický nešvar v podobě kopírování recyklovaných šablon opět nezůstal ladem. Nessy žije, kamarádí se s malou holčičkou, Danson se zaláskuje dle hesla "co se škádlívá, to se rádo mívá".......lehká devalvace počátečního dojmu. ()

ostravak30

Úplně jsem nepochopil, proč je snímek zařazen do kategorie drama. Možná, že je drama to, zda se ve filmu nakonec Loch Ness objeví, ale toť vše. Jeden vědec brázdí jezero sem a tam. Zamiluje se do jedné dámy a tím bych tak stručně vysvětlil děj. Chcete-li vědět, zda se ve snímku děje ještě něco jiného, tak neděje. Pár místních opilců tvrdí, že stvůra v jezeře skutečně žije, vědec tvrdí, že ne. Více než drama je film romantický a nic zajímavého v něm vskutku nenajdete. A vlastně ani rozuzlení obří záhady. Tvůrci si na posouzení tak obrovské světové tajemnosti zkrátka netroufli. ()

BLStryker

Nezjistil jsem si před shlédnutím obsah filmu a tak dle názvu očekával boj pravěké nestvůry s americkými turisty, krev stříkající nalevo i napravo, údy létající nahoru i dolu, vyhřezlé- ...a dostal jsem vlastně hodně nenáročnou romanticko-rodinnou podívanou s Tedem Dansonem + nějaké to napětí v pár scénách k tomu. Lochneska zde hraje spíš druhé až třetí housle a kdyby se vše odehrávalo třeba na Lipně a film se jmenoval Lipno Ness, vyšlo by to asi nastejno. ()

misa kulicka

Příjemný rodinný film s jednoduchým dějem, krásnými záběry Loch Ness. A krásný párek Nessie. Omlouvám se za neobjektivní hodnocení, ale Skotsko miluju. ()