Epizódy(33)
-
Istanbul Connection (1) (S09E01)
-
Istanbul Connection (2) (S09E02)
-
Emanuela (1) (S09E03)
-
Emanuela (2) (S09E04)
-
Gier (S09E05)
-
Bernie (S09E06)
-
Maskenball (S09E07)
-
Zeuge der Anklage (S09E08)
-
Callgirl (S09E09)
-
Zersprungene Seele (S09E10)
-
Der letzte Dreck (S09E11)
-
Verloren in Afrika (1) (S09E12)
-
Verloren in Afrika (2) (S09E13)
-
Damenwahl (S09E14)
-
Flucht ins Vergessen (S09E15)
-
Leichte Beute (S09E16)
-
Privatsache (S09E17)
-
Web-Spion (S09E18)
-
Ein neues Leben (S09E19)
-
Das Erbe (S09E20)
-
Herbststurm (S09E21)
-
Im Fokus (S09E22)
-
Mordsache Jugendklub (S09E23)
-
Tödliches Landleben (S09E24)
-
Masernparty (S09E25)
-
Rein-Raus-Boxer (S09E26)
-
Tödlicher Fehler (S09E27)
-
Klarer Kopf (S09E28)
-
Harte Hand (S09E29)
-
Das Netz (S09E30)
Hrajú
Stefan Kaminsky
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Judith von Radetzky
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Nina Petri
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jonathan Kinsler
Najlepšie seriály:
Ron a Táňa (1990) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Ibrahima Sanogo
Najlepšie seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Christoph Grunert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Peter Butler
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Günther Kaufmann
Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Patrick Lyster
Najlepšie seriály:
Čierne vlajky (2014) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)
Sindibádove dobrodružstvá (1996) (seriál)
Björn Bugri
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Mira Bartuschek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Jale Arıkan
Turecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Oona-Devi Liebich
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jonas Hien
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Cornelius Schwalm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hermann Beyer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Palác (2021) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Pit Bukowski
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Peter Moltzen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Michael Schrodt
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Adriana Altaras
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)