Sindibádove dobrodružstvá

• Česko Sindibádova dobrodružství (viac)
Kanada, (1996–1998), 31 h 32 min (Minutáž: 43 min)

Sindibád se vydává společně se svým bratrem z Bagdádu na putování po moři za dobrodružstvím a bohatstvím. Na své cestě potkávají zlé čaroděje, nepřátelské kmeny i obludná mořská monstra. (ear.wig)

Moiraine

Nevidět to teď znovu po letech, tak by hodnocení bylo určitě vyšší. Ale teď už jinak nemůžu. A to i tak jsou ty dvě hlavně z nostalgie. Na základce jsem tenhle seriál milovala, líbil se mi dokonce ještě víc, než Herkules nebo Xena. To už je ale hodně dávno. Bohužel o nadčasovosti se u tohohle seriálu mluvit nedá. Přesto to byl příjemný návrat do dětství. ()

unYso

Ako malý, som tento seriál hltal rad radom. Každý víkend ráno som sa vždy tešil na Scooby doo, Tom & Jerry, Káčerovo, Xenu, Herkulesa a Sindibáda. Hoci kvalitatívne je ten seriál na veľmi tragickej úrovni, ale charaktery postáv, výprava a také celkové odľahčenie istých scén a napätých situácii dávalo tomu seriálu dosť dobrý šmrnc. Za mňa 75% :) ()

wdc

Další ze seriálů jako je Herkules, Xena, Conan Kvalitou je to podobné seriálům Herkules i Xena. Někdo si ale tu partu - Sindibáda a jeho posádku oblíbil více. Počítačová animace je někdy roztomile primitivní a i když některé díly nebyly kdo ví jak záživné, nemůžu říct, že bych se nijak příliš nudil. Není mnoho fajn dobrodružných, fantasy seriálů jako je tento. Hlavní plusy: sympatičtí herci, kteří si na nic nehrají, dobrá atmosféra, nechybí vtip. První série je dostupná na internetu a P2P sítích v češtině. Některé díly druhé série jsem našel pouze v angličtině a jsou k nim české titulky na opensubtitles.org a nebo v torrentu na uloz.to atd. Na YT jsou i různé sestřihy. Líbily se mi např tyto. - The Nomad Crew - You'll Be In My Heart (adventures of sinbad)(Phil Collins)-ZOsc2YJCOrQ - Adventures of Sinbad- bye bye girls - NSYNC - When Sinbad kisses a woman (I'm In Heaven When You Kiss Me - A Touch Of Class)-ECo7YyV4ka8 - Now or never-nmHjdeB9Bx8 - Sinbad - Wind of change - Scorpions -Cqe3Xl1jQgY - Sinbad & Maeve - I will find you - Moya Brennan -YJaRAtfdMtc - Sinbad&Maeve ♥ The day after tomorrow (Saybia)-4Qbjm2CE4nc - Sinbad&Maeve-Truly madly deeply true (Savage Garden)-wIgst2F3WHI ()

Sosak

Odnož tehdy populárního Herkula. V podstatě jde o to samé, akorát v jiném prostředí. Historicky i podle mýtů je to totálně špatně, zvlášť postavy a kostýmy jsou jak z jinýho světa. Jinak tam bylo dost příšer v tehdá slušném vizuálním zpracování a o to šlo především...jinak je to bezmyšlenkovitá blbina, ale svýho času to dost letělo. ()

kubin.

Podobně jako ostatní uživatelé, kteří ohodnotili vcelku kladně, jsem i já vyrostl na tomto seriálu a jemu podobných (Hercules). Dá se říci, že je to podobný případ. Zase jsem nemohl vynechat ani jeden díl a zase jsem všemu bezmezně věřil. Pro mě jasný top dětských seriálů a když si pustim úvodní znělku přepadne mě šílená nostalgie, a to si myslí stačí na 4 hvězdičky. Mám ten seriál prostě rád a co se týče kvality, tak to je aspoň ta jedna hvězda dolů. ()

• Postava Rongara (Oris Erhuero) měla být pouze v pilotním díle seriálu. Tvůrci z něho nakonec udělali jednu z hlavních postav. (sir-dave)