The Siege

Mamlas odpad!

Klasické céčko. Nějaké neznámé obličeje posbírané nejspíše na ulici, retardovaný scénář, námět o ničem, nesmyslně pojatá hudba, do probíhající absolutní nudy navkládané zpomalené záběry, celé prakticky beznákladové. Prostě všechno špatně. Sledovat to samozřejmě nejde, ale třeba se nějak doklikáte do konce. (0%) ()

Grezocrusk

Neskutočná tragédia to bola. Herecké výkony prirovnateľné k detskému divadlu, scenár  bez nápadu, proste aby sa na plátne niečo dialo, logika si odskočila na dovolenku a najviac to zabil soundtrack do pozadia , ktorý bol púšťaný asi random výberom zo zoznamu s tým , že sa možno niekde trafí....je málo filmov , ktoré som aspoň preklikaním nedopozeral ale tento som skončil po 30 minúte totálnym zúfalstvom a nechuťou , že mi to nechcel ani unavený mozog pobrať. Vhodné jedine pre seba týranie sa samého  * ()

Adramelech

Je to tady bez anotace. Na IMDb se píše: „Walker is compromised and sent to a Reassignment Center, where he falls in with Elda and Juliet to survive.“ Co by to tak mohlo znamenat? Že by toto? „Walker je zkompromitován (zrazen?) a poslán do střediska opakovaného přiřazení (viz https://www.anglickoceskyslovnik.cz/reassignment.htm), kde upadne s Eldou a Juliet do přežití.“ Začátek mi moc nedává smysl, ale konec věty bych chápal. Už se mi v životě stalo, že jsem hleděl do hlavně nabité pistole i samopalu, ale upadl jsem do přežití a přežil jsem to, díky čemuž dnes mohu oblažovat P. T. uživatele svými inteligentními komentáři a ještě navíc se chlubit svou znalostí angličtiny. – Film se mi jevil podobně nesrozumitelný jako jeho anotace. Nebylo mi jasné kdo, co a proč. Měl jsem pocit, jako bych se díval na x-tý díl nějakého seriálu bez znalosti děje předchozích dílů. Potom jsem se nějak zorientoval. Už jsem viděl akční filmy, které byly akčnější. Tohle byla spíše slabota, i když třeba scéna, jak jedna ženská propíchla mačetou druhou ženskou, nebyla marná. Aspoň jednu hvězdičku si ten film zaslouží. ()

mdf

No jako bych dal videokazetu seshora do VHS Beta, když mi bylo 15 let. Že to je nízkorozpočtová debilita na entou, o tom žádná. Podíváme se na to ale z jiného úhlu. Hlavní představitel musí být nařachanec, v tomhle případě extrémně, dále nemluvít a když už jo,tak musí mluvit jako drsňák, takže drsně. Když ho štrejchne kulka, nůž, pěst, kopačka, nic ho nebolí,nic se neděje a všechny rozmašíruje na kaši. K takovému nařachanci se většinou vybírá ženská, která je stejně tupá, ale má velký kozy, není moc oblečená, a také vydrží do ksichtu nejméně 20 ran pěstí. Co mě,ale zaujalo je hudba, která,když jí budete pozorně poslouchat, tak mi připadala jako kdyby byla složena pro úplně jiný film jako třeba pro velkofilm a ne pro tuhle sračku. Tak závěrem,tak tohle byl ale retro výlet. ()