Starostka Jahnsová sa pri hľadaní nového šerifa dostane do konfliktu s Bernardom. Juliette uzavrie dohodu, aby zaistila fungovanie generátora. (Apple TV+)

Ronkar

Další kvalitní episoda, ačkoli jde tentokrát spíš o set-up (seznámení s novými charaktery a wordbuilding) pro budoucí dění. Co se týče mystery, nikam dál se prakticky neposuneme. Ale nevadilo mi to. Episoda je totiž napínavá, dobře vystavěná a se silnou tečkou. U scény s generátorem sice krapet pokulhává logika, ale kašlu na to. Natočené je to skvěle a tvůrcům se daří prodat akčnější pasáže dobře. Rebecca Ferguson ve své roli válí. Hrozně se mi líbí soundtrack. Fakt povedený. PS: Kupí se tu nešvar několika nelogičností, které musí tvůrci vysvětlit, jinak to nebude dávat moc smysl. 1.) Proč není v Silu výtah? 2.) Proč nezkusí vyrobit lepší oblek, aby lidé venku vydrželi déle než pár minut? apd. Úvítám i výmluvy typu, že Soudní si prostě hlídá lidi uvnitř, chtějí je mít oddělené a neorganizované atd. Ale nějak to vysvětlit musí. ()

wenna

Trošku slabší než předchozí dvě epizody. Doufám, že se nenaplní mé obavy z klasického seriálového vývoje, kdy cca v polovině série přijde patos a natahování. Zatím mi to přijde podobné jako Last of Us, kdy první dva díly byly supr a pak to šlo rapidně z kopce. ()

MartCT

Ach jaj, ta logika a fyzika dostaly na prdel. Chlazení rozžhaveného víka a pára nikde, otevřená turbína, narovnání lopatky, broušení lopatek. To se fakt nedá lépe pohlídat? 😟 ()

Baru.Class

Třetí epizoda a furt držíme laťku dost vysoko. Ikdyž je diskutabilní, jak moc bylo nutný postavit celou epizodu na opravě hlavního generátoru, dokreslujete to následující děj a rozhodnutí jedné z hlavní postav přijmout nabídku na místního šerifa. Děj a akci to má, pokud pomineme nějaké ty technické fancy věci, co nejsou úplně na logické špici, tak je to zase koukatelný a fajn díl. ()

Lacique

Po zhliadnutí prvých troch epizód skonštatujem že je to  skvelé, výborná atmosféra, úžasné kulisy. Teším sa na ďalšie časti. ()

caesar_sauce

Xkjůz mí, ale jak se jako točí parní generátor, když je komora otevřená? To jsou tam dle lesby 1,35t vážící bočnice pro prdel? Když točíme scénu o mechanice strojů (ne že bych o ní moc věděl), vyjebeme s fyzikálníma zákonama? Klucí nazdařbůh celý to veledílo šolíchající bruskama jakože aby se něco dělo, tvl fakt? Doposud jsem byl spokojenej moc, ale tohle bylo teda odfláklý mocně a na úrovni 90´s fuck off Cčka - velmi příhodně pro nedělní deštivý odpoledne. Chápu že Fergusonovic pani něco stojí a budget vyžaduje průběžnou ekvilibristiku, ale jak se to ve finále překoplo z kvalitní atmosférický podívaný v akčně blbou kokotinu? Zklamání. ()

twardykame

ak mate v nadobre  300 stupnovu paru uzavretu ventilom je dobre poliat ten ventil 20 stupnovou vodou aby ste znizili tlak...scenarista nech si najma aspon stredoskolaka z technickym zameranim lebo je to tragedia ()

Mazmen

Spoiler: Super napínavý díl. Když už pominu fyziku horko - voda- pára atd... tak fakt mě sralo, proč zrovna ona musela jít stříkat hadicí poklop, když toto mohl robit i úplný dement a proč kua když se něco opravuje, tak se furt musí dělat jiskry úhlovou bruskou. Opravit pokrčenou lopatku turbíny bruskou to je teda kumšt, ale hlavně že to jiskří. ()