M.i.k.e

zrychlený pohled na to co následovalo po masakru ve Waco. Aftermath se zaměřuje na dvě hlavní dějové linky, přičemž v té první ukazuje průběh soudního procesu s přeživšími ze sekty Davida Koreshe a v té druhé ukazuje jak všechno tohle kolem Waco nakonec dovedlo Timothyho McVeigha k bombovému útoku na federální budovu. Na první sérii tenhle "dovětek" sice nemá, ale i tak bylo zajímavé sledovat jaké důsledky nakonec mělo to všechno co se semlelo ve Waco. Pět dílů je tak akorát, nicméně klidně mohlo jít o jeden celovečerní speciál a výsledek by byl stejný... 60% ()

JohnSmith

Následky a důsledky masakru ve Waco. Není to špatné, ale oproti původní sérii to ztrácí dech. Opět tu máme Shannona jako vyjednavače, který mě ale tady štval ještě víc než ve Wacu, respektive jeho postava. ()

Zet

Myslel jsem, ze pujde o takove slabsi pokracovani Waca, ale mylil jsem se. Bavilo me to snad jeste vic, nez puvodni serial. Klidne bych zvladl i vice dilu, ale mozna by se pak ztratila ta udernost, kterou to ma. ()

*CARNIFEX*

Pokračovanie mini série "Waco" s podtitulom "Aftermatch", vykresľuje nie len súdny proces s Dávidovcami, ale aj osobnostnú stránku hlavných protagonistov oboch táborov. Kto čaká akčné orgie, napätie, či dejové tempo, je úplne vedľa. Samotná séria je vyskladaná čisto z dialógov v súdnej sieni a z bežného života v komunite. ()