Tři fúrie

Prequel filmu Furie, ve kterém tři pěkně naštvané strážkyně zákona spojí síly, aby v ulicích vietnamského Saigonu 90. let zarazily řádění zločineckého gangu. (Netflix)

HanzoBureshi

Toto má být prequel k filmu Furie, ale docela mě to mate a dost kvůli konci. A Veronica Ngo zřejmě hraje úplně jinou roli, takže mám v tom pochopitelně velký bordel. Zkusím se zeptat v diskuzi. Příběh tu skoro žádný není a to je trochu škoda. CGI jízda na motorkách byla divná, to dokonce bába z Babovřesky 2 měla tu jízdu o level více. Co se týče akční stránky, tak ta vůbec nezklamala a bavila s fajn hudbou, stejně jako u filmu z roku 2019. Nejsem potěšen, nejsem zklamán, ale jsem ZMATEN. Mé hodnocení: 5/10 ()

Dukekuky

Bohužel čekal jsem víc. Film tři fúrie není film pro každého, já jakožto člověk který nemá rád přehnaný akční filmy si film neužije a není to jenom tohle. Po celém filmu panují naprosto nefungující emoce a to je u mě velké -. Když už se film snaží být trošku drama tak by se měl snažit dost a já si také nemyslím sypat drama do směsi ve které je akční a thriller. Jak už jsem říkal, film není pro každého, věřím že si určitě najde své fanoušky ale já trvám na svém zklamání. 4/10 ()

EvilPhoEniX

V pohodě akční béčko z Vietnamu, které je o něco lepší než ty americké břečky. Veronica Ngo je ženská verze Tonyho Jaa, takže v akčních scénách je šikovná a ohánět se umí. Akce je celkem dost a není vůbec špatná, využívají se zde nože, mačety, pistole i injekční stříkačky, což já můžu a krev tu cáká taktéž, což vždy ocením. Příběh je obyčejný a nezajímavý, ale o ten tu vůbec nejde. CGI naháněčeka s motorky měla až videoherní nádech, ale měla něco do sebe. Bavilo, neurazilo. 6/10. ()

babuška

Veitnamská nudlová polévka Pho je složená ze spousty surovin, a přesně tohle je tento film, od andílků přes billa a matrix k dnešním vybíjecím akčákům, se spoustou debilních filozofií a idotských dialogů, se spoustou chyb v trikových záběrech, viz. skoky a střílení a nabíjení ručních zbraní, snaha tu ovšem je to se ťongům upřít nedá, kratší stopáž by rozhodně pomohla, hudební doprovod vyloženě neuráží, ale i u nás jsou čistý veitnamky hezčí, ale ta polévka PHO je furt za 4* navíc, tak jen jednu ()

xxmurphyxx

Vietnamský pokus o akčný masaker s atribútmi Johna Wicka, či každým druhým Kórejským nárezom na poli akčnej scény. Lenže Vietnamci nie sú ani Američania, Číňania, či dokonca Filipínci a kvalite Kórejcov sa nepribližujú ani len na na vzdialenosť svetelného roku. Ale tak snaha tu bola, pár súbojov vrátane finálneho je fajn, nejaké pekné výmeny lakťov, kolien práca s nožmi tu je, ale nič, čo by už človek niekde inde nevidel. Príbeh je tupý jak Plačkovej pohľad, herecké výkony presne také, aké by človek v podobnej cenovej kategórii čakal, takže žiadne prekvapenie sa v tomto ohľade nekoná. Čo mi ale odjebalo dekel na Bajkonur bola práca kostymérov, za toto by sa malo chodiť na tvrdo sedieť. Asi to najhoršie, čo som v živote videl. Ak sa Vietnamci takto reálne obliekajú, tak tam už pomôže len meteorit. Jo, skoro zabudol. Hudba. Éra magičov na kazety s hudbou z Rumunských kolotočov zrejme niekde ešte neskončila. ()