Začínajú 90. roky a s nimi príliv zahraničnej hudby. Každého zaujíma Madonna a Michael Jackson, zatiaľ čo Iveta zložito hľadá novú tvár. Prvýkrát sa kvôli kauze „Únos“ dostáva do hľadáčika bulvárnych médií, následne aj vďaka materskej pauze objavuje kúzlo nového sveta muzikálov… (TV Markíza)

William_

Ta scéna kdy na jednom záběru zpívá Iveta svojí klasiku a na druhé straně břehu přijede MJ, a s ním cca 130 000 lidí co paří na Letné byl všeříkající o všeobecné náladě v 90. letech. Avšak i přes to považuji první epizodu za tu povedenější. ()

otík

Po prvním díle zde trochu sešup dolů, střední pasáž Ivetina života není tolik zajímavá, i proto tady to nemůže být tak dobré jako v prvním díle. Ale dozvíme se zase spoustu informací a uvidíme dnes už hodně bizarní videa z Ivetiných vystoupeních. ()

1svaty

Neznám seriály o Ivetě Bartošové. Jako zpěvačku ji samozřejmě znám, zažil jsem dobu svatých-Štaidla i Gotta. Poslouchal jsem však raději Míru Imricha, shodou okolností včera zesnulého. Tento dokument mě překvapil. Není o Ivetě, ta je jen prostředníkem k popisu problémů celé společnosti. Takzvaně mezi řádky se dají číst problémy společnosti ve výchově a přístupu k ní v 80tých i 90tých letech.  A zejména, pánové, v přístupu k ženám. Takže se laskavě přestaňte navážet do Anety Martínkové a začněte si konečně sypat popel na hlavu, protože muži v této zemi vymřeli už dávno před velikým Karlem. Pět hvězd. ()