V karavanu po Maďarsku

Česko, 2023, 3 h 32 min (Minutáž: 26–27 min)

Réžia:

Jakub Wehrenberg

Vica Kerekes (sprievodca)

Na cestu se vydá po místech svého dětství a mládí, ale i dosud nepoznaných koutech země, známá herečka Vica Kerekes. V cestovatelském dokumentu divákům přiblíží nejen úchvatné historické památky, ale také místa, kde lze nalézt jedinečné delikatesy nebo na sebe nechat působit léčivé síly termálních pramenů. Stejně jako v životě Maďarů hraje i v tomto případě důležitou roli příroda. (Česká televize)

Recenzie používateľa BMW12 k tomuto seriálu (2)

V karavanu po Maďarsku (2023)

Zhlédl jsem pár epizod, ale bohužel více už nedám. Předchozí díly v Karavanu po Česku a po Slovensku mě bavily a i zde jsou krásné záběry, avšak celé to kazí svým komentářem Vica Kerekes. Slovenka maďaraského původu, která zde mluví česky a je extrémně slyšet její slovenský přízvuk a ještě takovou rychlostí, že nemáte šanci jí téměř cokoliv rozumět. Toto je obrovské mínus celého pořadu, za mě měla mluvit slovensky a bylo by to mnohem lepší. ()

Epizoda 1 (2023) (E01)

Záběry a turistické zajímavosti jsou hezké, ovšem celé to zkazila svým vystupováním Vica Kerekes. To byla opravdu špatná volba ze strany České televize. Vica je Slovenka a zde mluví česky. Je slyšet jasný slovenský přízvuk a špatná čeština, nechápu, proč ji nenechali mluvit slovensky. Navíc mluví jako kulomet, vůbec jí nebylo rozumět. ()