She Came to Me

• Kanada She Came to Me

Skladatel, který trpí spisovatelským blokem, znovu objeví svou vášeň po vzrušující známosti na jednu noc. (mikki089)

M.i.k.e

Sympaticky obsazená nuda o skladateli s tvůrčím blokem, která není vtipná nebo jakkoliv jinak zajímavá (pokud tedy někomu nestačí Anne Hathaway ve spodním prádle)…20% ()

Arsenal83

Hm, tak toto je jedine komédia jedine vtedy, že sa radi posmievate trpaslíkom, ale tak v našom civilizačnom okruhu nie sme takí obmedzení, jedine, žeby sme si pozreli skutočne komediálny seriál Life's Too Short. Náš Dinklage ale vtipný vôbec nie je, práve naopak, chudáčik je v depke zo slávy a tak hľadá diery, ktoré by paradoxne zaplátali jeho neurózu. Potom je tu národný stereotyp o jednej poľskej upratovačke, ale to sa môže, lebo stereotypy na východ od Krušných hor sú viac než vítané. Naozaj netuším, ako tvorcovia tohto filmu zaplatili tak známe herecké mená, ale asi to bolo splátky. ()

• Natáčanie sa malo uskutočniť koncom roka 2021 v New Yorku, ale začalo sa až v apríli 2022. (Arsenal83)
  • Soundtrack pripravil Bryce Dessner, ktorý hudbu partitúry podľa svojich slov odvodil od Stevenovej (Peter Dinklage) postavy a jej tvorby, ktorá sa podobá jeho bežným hudobným skladbám a hodí sa k rôznym hudobným štýlom. (Arsenal83)