One Day as a Lion

Jackie Powers (Scott Caan) je milý chlapík, ale mizerný nájomný vrah, a keď ho pošlú zlikvidovať prefíkaného dlžníka (J.K. Simmons), Jackieho to len naštve. Pri úteku z miesta činu vezme unudenú čašníčku Lolu (Marianne Rendón) ako rukojemníčku. Keď  odhalí, že potrebuje peniaze, aby dostal svojho syna z väzenia, Lola pre nich pripraví plán, ako získať peniaze od jej umierajúcej matky (Virginia Madsen). (Arsenal83)

M.i.k.e

vidlácká gangsterka o ne moc schopném nájemném zabijákovi, který se snaží dostat syna z vězení a po nepovedeném kšeftu se spojí se servírkou, kterou si původně vzal jako rukojmí. One day as a lion by viditelně moc chtělo mít takový ten Tarantinovsko - Coenovský nádech, ale zas až tak moc se to nedaří. Scott Caan v hlavní roli je nicméně celkem sympaťák, Simmons a Grillo jakožto jedny z hlavních tváří na plakátu maji tradičně spíš vedlejší role...40% ()

JohnSmith odpad!

Tak tohle byla další příšernost, které se Grillo upsal. Už mě to ani nepřekvapuje. Zvlášť, když scénář napsal mladý Caan. Co mě překvapilo víc, byla účast Simmonse, a ptám se proč se k tomu upsal? ()

Arsenal83

Frank Grillo a JK Simmons je dobré obsadenie do rádoby vtipného thrilleru, ktorý je napriek béčkovosti pozerateľný a ľahko stráviteľný aj vďaka vydarenej role Loly. Výstrednejší film, ktorý sa rýchlo rozbieha, ale obzvlášť vtipný zase nie je. ()

Marze

Neskodne nizkorozpoctove becko, ktere ma humor. Herci byli o neco lepsi, nez scenar. Film ma svou osobitost, ktery mnohym kriminalnim filmum chybi. ()

• Film sa natáčal v Tulse, Stigler, Barnsdall, Sand Springs, Vinita, Bristow (Oklahoma, USA). (Arsenal83)