Katie s Tomem se těší na svou svatbu, ale jak se ten významný den blíží, začínají se Katie dít podivné věci. Vše nasvědčuje tomu, že někdo chce svatbu někdo překazit... Katie s Tomem se za pár dnů berou a společně s přáteli, Amandou a Antonem, jedou k Tomově matce, paní Linové, kde hodlají přenocovat a další den pokračovat do hotelu, kde se má konat svatba. Tomova matka ctí korejské tradice a Katie se budoucí tchyni zrovna moc nelíbí. Amanda se naopak paní Linové velmi líbí, čehož si Katie všimne. Amanda Katie uklidňuje, že bude vše v pořádku, ale zároveň se paní Linové podbízí, přičemž se nezapomene zmínit o sestře Katie, Connie, která má problémy s alkoholem, a právě je v protialkoholní léčebně. Po přesunu do hotelu se předsvatební tým rozrůstá o družičky Heather, Jamie a přijela i Connie. S přesunem do hotelu se kolem Katie začínají dít různé nepříjemnosti. Katie obdrží výhružné psaníčko, v němž se píše, že bude litovat, pokud svatbu nezruší, dojednaná svatební síň je zničená a u společné večeře se Connie chová jako opilá. Tom se s Connie baví venku a dozví se, že se Connie cítí opile, což nechápe, protože pije jen nealkoholické nápoje. Vše nasvědčuje tomu, že se Connie snaží svatbu zničit a Katie nevěří, když Connie tvrdí, že prášky nalezené v její kabelce nejsou její.  Katie se zlobila i na Toma, který se Connie hodně věnoval, ale Tom si Katie udobřil striptérským vystoupením v baru a čokoládovými bonbony, který pro ni vybrala Connie. Jenže v bonbonech jsou ořechy, na které má Katie alergii, skončí v nemocnici a na zkušební večeři spadne Katie do vody, kde se málem utopí, kvůli poškozenému zábradlí. Vše ukazuje na Connie... (TV Prima)

cottys odpad!

Amatérský film s těmi úplně nejvíc amatérskými hereckými výkony jaké jsem kdy viděl. To vše ještě podtrženo amatérským českým dabingem. Nudný film od začátku do konce,s padouchem, kterého uhádnete velmi brzy. Nejdebilnější scéna filmu: když Katie spadne do vody, skočí pro ní její kořen, zbylá banda tupých svatebčanů s tupými výrazy na ksichtech pouze čekají jestli ji týpek vytáhne nebo ne. A co teprve ten stupidní konec.Věřte mi, když říkám, že to je zbytečně promarněných 85 minut vašeho života. ()

silentname

"Betrayed By My Bridesmaid" je dokopy TV filmom, ktorý robí 2 veľmi závažné chyby, ktoré mu bránia z filmu vytiahnuť akúkoľvek silnejšiu atmosféru. Prvá vec je, že už z názvu filmu vieme veľmi rýchlo pochopiť kto je zloduchom filmu, ktorý sa však celú dobu snaží pútať pozornosť na Katienu sestru Connie. Ako to film chce docieliť, keď len samotným názvom hovorí o niečom inom? Hm? A druhá vec je fakt, že je to predvídateľné od A do Zet aj keby sme tu Connie v princípe nemali. Vieme ako to celé dopadne, vieme akých scénok sa dočkáme, nemáme dokonca problém ani uhádnuť dôvod, pre ktorý sa celej tejto akcie dočkáme. Nie je to zaujímavé, nemá to atmosféru ani nič, čo by dokopy z toho robilo zaujímavý thriller. Jediný dobrý element tohto filmu je pre mňa postava Connie a spôsob akým ju vykresľuje Meghan Perry. Jej postava je zaujímavá, má históriu a najmä sa celú dobu snaží napraviť chyby z minulosti, ktoré ju stáli dobrý vzťah s jej vlastnou sestrou. No najmä Meghan Perry to celé vie zachytiť tak úprimne a pôsobí to tak osobne, až som jej to uveril. Je lepšia než si film vôbec zasluhuje a nebyť jej prítomnosti, bolo by to oveľa horšie. Za pozornosť to nestojí, no aspoň som to mal možnosť vidieť raz. Vy nemusíte. Hodnotenie: D+ ()

Johnny.ARN odpad!

Zase hodnotný snímok, ktorý stačí len počúvať pri robení čohokoľvek zmysluplnšieho. Kto neodhalí zákeráka do polky, tak potom nevjem uš. ODPAD! ()