Jak bojovat s vlastní nemohoucností? Filip má s ohledem na vedlejší účinky léčby strach z první společné noci s Hankou. Dokonce to ohrozí jejich začínající vztah. Čerstvě zamilovaná Jarka oznamuje Mirkovi, že se chce rozvést. (Česká televize)

Fifer

Herci a hudba to zachraňují. Takže člověk si málem neuvědomí, že příběhové línie jedou v těch nejotřepanějších kolejích. Myslím, že poprvé co jsem viděl zápletku partneři jdou od sebe, a pak každý balí někoho jiného a žárlí na sebe, v Slunce, seno a pár facek. A od té doby asi milionkrát. Ještě že to téma rakoviny není tak ohrané. ()

Antal89

Já osobně nechápu,  co si ČT slibuje ve své produkci od toho, že pokaždé,  když se dotva rozjede nějaký seriál,  tak celý děj bez jakéhokoliv důvodu zabije explicitními sexuálními scénami. Možná si slibuje  větší účast mladšího publika,  které je toho u internetu nabažené, ale za mě osobně ne. Jiné seriály,  co byly bez "soft porna" jsou dodnes úspěšné, zatímco o nějaké Boženě, Marii Terezii, teplých četnícich apod. už dnes ani nikdo neštěkne. Proč to pan Podzimek takto kazí nebo resp. kopíruje originál? ()

Chudobka

V každé epizodě se najde něco zajímavého, a nemusí se to týkat zrovna ústřední dvojice. Už od začátku mě baví Řezníček, který je uvěřitelný v každé roli (před lety se mi moc líbil v seriálu Cirkus Bukowsky, výborný byl i v seriálu Ochránce). Zaujala mě svým civilním projevem i Natálie Řehořová. Ani Tereza Brodská není špatná. Žena, která by chtěla něco víc než jen se starat o rodinu, vařit, uklízet. Nezdálo se, že by někdo podporoval a oceňoval její malování, všemu vždy vévodily dlaždice. Pokud ji zde někdo hodnotil jako slepici, já jsem k ní shovívavá. Předpokládám, že to nebude dlouho trvat a prohlédne. Vrátí se k manželovi a k rodině. ()

jungewolf

Herecký koncert A.Malé, F.Březiny, T.Brodské, P.Řezníčka a samozřejmě J.Bartošky. Vynikající milostná scéna Jarky(T.Brodská) a fotografa Davida(P.Vaněk) a taky Filipa(F.Březina) a Hanky(A.Malá) a ještě víc jejich následná hádka .... . Vynikající byla taky D.Mórová - galeristka Ester/kamarádka Jarky a její "loving art" ... -:) . Malou roličku Luďka, spolupacienta ve  Filipově pokoji famózně vystřihl Jan Holík . Záchrana života ragbisty z rivalského týmu byl nejsilnější moment ....  . Jednoznačně ZATÍM nejlepší díl . ***Tahle 5.epizoda je na webu Č.televize : ČT 1, neděle 4.2.2024, 20.10 . ()

Karrfik

Tento seriál je úžasný. Přestože miluju krimi točené ČT (1. Odd., Devadesátky apod.), je toto velmi příjemná žánrová změna. Pátému dílu dílu dávám také 5 hvězd, přestože byl dějově lehce přesycen. Milým překvapením je výkon Terezy Brodské. Klobouk dolu. Hraje úžasně a je super, že se vrací i na divadelní prkna. Ústřední dvojice zachraňuje již zmíněnou dějovou přesycenost. Ale to, jak byl Filip ošklivej na Hanku, když se napoprvé nepovedl sex, tak to mě fakt naštval! 😉 ()