Detektivní minisérie Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti. (prima+)

Recenzie používateľa ArthasKarfa k tomuto seriálu (8)

Zákony vlka (2023)

Tam celá řada věcí byla mimo logiku nebo nějakou uvěřitelnost, ale celá ta atmosféra seriálu, hory, vlk, nový policista v kraji a hlavně dobří herci a prostředí to celé pozvedlo. Mně se to líbilo a na každý nový díl jsem se těšil, protože mě zajímalo jak se budou události vyvíjet dál. Díly byly všechny tak na *** ale dohromady i s tím poměrně povedeným koncem jsem hodnocení zvedl. ()

Škodná v revíru (2023) (S01E01)

On vlastně tenhle typ detektivek není špatný, začne to nějak zajímavě, rozkryjí se postavy, je tam něco z minulosti, nějaká omáčka kolem a začne se to točit. Jenže pak přijde spousta nelogického a zvláštního a už to nemá punc detektivky, ale hledáte nesmysly a blbosti. Dvě vraždy na vesnici a místní policajti koukají na mrtvoly jak pošťačka na dopisy. Vyšetřování vede místní oddělení, které nemá větší působnost než zajistit aby na místo činu nikdo nelezl. Je to škoda, mohl to být další Rapl, ale je to spíš další Policie Modrava. Pár pasáží je tam ale pěkných a tajemných. ()

Příliš křehká pravda (2023) (S01E02)

Znělka je taková jako RAPL, že. No chápu z něčeho se těžit musí. Jinak se divím, že v Pensionu Horal není policejní služebna a místní pošta, podle vytíženosti a čestnosti. To zajišťování stop a vyšetřování je opravdu horší než v Policii Modrava. Ta uniforma Majera je taky teda hrozná, někdo si měl dát tu práci, e si přečte v jakém úboru musí být policista při výkonu služby, o vousech, rozepnuté blůze a prostovlasý...se tam asi nedočte. Ale jinak to mělo docela spád a je to dobře obsazené. ()

Poslední školení (2023) (S01E03)

Díl, který nijak nevybočuje z těch předcházejících. Zachraňují to herecké výkony a prostředí, ale vcelku se na to dá koukat. ()

Hon na vlka (2023) (S01E08)

Za mě povedený konec. ()

Série 2 (2023) (S02)

První série pro mě byla překvapení a druhá rozhodně nebyla zklamání, díly měly dynamiku a těšil jsem se na ně. Temný kraj a vedlejší dějová linka mě bavily moc. ()

Modus operandi (2023) (S02E01)

Případ opět trošku naivní a řešení také, ale má to celé ponurou atmosféru a hlavní linka je loupatelná. ()

Vánoční překvapení (2023) (S02E04)

Vánoční atmosféra, přepadená pošta a stále přítomný vlk a hlavní dějová linka. Mně se to zase líbí. :-) ()