Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

YoZo8

Čajová komédia s Cubom Goodingom Jr. a krásnou modelkou Victoriou Silvstedt v hlavných úlohách. Victoria je tu naozaj očarujúca a Cuba robí čo môže, ale komédii bez hlavy a päty to aj tak nepomohlo. Ale čo iné sa dalo čakať od režiséra Nathanovho kalibru. ()

iXtr3m3

Na to, že LGBTQ moc nemusím, v dobe vzniku filmu som samozrejme rozlišoval len teplý a normálny :) tak som túto komédiu celkom fajn zvládol. Je jasné, že človek sa musí riadne premáhať, keď musí pozerať na drvivú väčšinu stopáže len na teplošské trapárny, ale akonáhle sa na palubu dostanú ženy, už je to lepšie. Tento film je natoľko absurdný a trápny, až sa mi ho podarilo nakoniec v priebehu rokov vidieť snáď tri-štyrikrát a to by som pri odpade neurobil. Takže preto tri hviezdy. Ale pre druhý raz v alternatívnom svete, predsa by som len radšej bral verziu s loďou plnou riadnych kozičiek, nech to akokoľvek sexisticky znie... :) ()

Milan25

Nevím jak vy, ale já sem se u toho bavil jak nikdy. Velice pohodová odpočinkovka. A navíc Roger Moore v roli teplého cestujícího je naprosto dokonalý. ()

cab

Az na ty kusy zenskejch v plavkach, par gayu a cim dal trapnejsiho neschopu (Cuba Gooding Jr.) nestoji ani za dva radky komentare. 25% ()

wosho

Je to blbost. Ale blbost co mě párkrát rozesmála, trošku i znechutila, ale celkově svůj účel splnila. Taková jednoduchá jednohubka k zahnání nudy je přímo dokonalá. Tři* jsou sice moc, ale tu *navíc si Roger Moore opravdu zaslouží (kdo by si to o Bondovi mohl myslet?) ()

Arach.No

Nedávám odpad pouze z toho důvodu že jsem nebyl schopný film dokoukat do konce. Tím pádem nevím jestli by mě závěr něčím aspoň trochu příjemně nepřekvapil. ()

Kovaja

Usmevná komedie o dvou partácích kteří se neštastnou nahodou dostanou na výletní lod plnou teploušů,jedinou jejich záchranou je parta švédských modelek a jedna učitelka tance.Hodně povedená komedie ()

VIPerson

V šestnácti za 4 hvězdy,guilty pleasure,s odstupem času nekoukatelná pí......čovina za jednu hvězdičku,suma sumárum slabé tři,přidáte-li objektivní názor dejte si odpad:) ()

Paity

Přehled trapných vtipů, téměř výhradně navíc stavěných na gay tématice. Do toho prsatice v bikinách a tohle všechno někdo zamíchal ve filmu a myslel si, že vytvoří alespoň něco legračního. ()

bloodline

Uznávam, že Boat Trip nepatrí medzi klenoty z komediálneho kurína, ale svojich niekoľko hviezdičiek si Roger Moore a scéna s banánom určite zaslúži :) 2 a 1/2* ()

Haymar

Tolik rozporuplný hodnocení se zas tak často nevidí. Vlastně se není ani moc čemu divit - chvílema to totiž je neuvěřitelná hovadina a chvílema to je naopak "k posrání" zábavný. Překvapivě Cuba Gooding Jr, většinu času spíš překáží, zatímco o tu opravdovou zábavu se stará jeho filmový (neustálehláškující) kámoš Nick se zdatným přispěním celé plajády "přihrávačů" v čele s Rogerem "Buzi" Moorem! Sladkými třešničkami na dortu jsou kočky Roselyn Sanchez a Vivica A. Fox ()

Prochy38

Komedie spíše podprůměrná. Zase tak moc jsem se nezasmál. Pěkné ženy, to ano. R. Moore hraje solidního gaye, jinak prostě není na co moc koukat. C. Gooding nevýrazný, to ho spíše předčil H. Sanz. 40% díky Švédsku! ()

jabba odpad!

Odpad s velkým O! Ó Kubo juniore, jak já tě nemám rád. Tuším, že to začalo někdy v době "Show me the money". ()

Schuldiner

Pár scének a vtipů mě rozesmálo, takže svůj účel to asi splnilo, ale že bych to považoval za kvalitní komedii, to se opravdu říct nedá. Konec je klasicky tuctový, jak už to v těchto filmech chodí... ()

Hanes88

No...co k této komedii říct...prostě určitě doporučuju podívat se, ALE nečekejte od toho nijak moc. Spíše je to taková komedie na zaplnění nudného nedělního odpoledne. ()

lucijelucije

Já vím, že je to kravinka..Laciná ke všemu, ale když jsem tenhle film viděla poprvé, strašně jsem mu přišla na chuť, smála jsem od začátku do konce, a nebudu si přece nalhávat, že celkový dojem byl strašný, když ve mě vyvolal úplně jiné pocity. Samozřejmě, když se zpětně na tento snímek podívám, vím, že všechno otřepané, co by film mít neměl, má tato komedie v plné páře, ale přesto všechno bezcenné, co tento film má, je jeho nadlehčení ve všech směrech úplným komediálním skvostem =) ()