Eminem feat. Dido - Stan

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2000, 8:10 min (Special Edition: 6 min)

Eminemov klip rozpráva príbeh narušeného fanúšika prostredníctvom série výhražných listov. (nessbeal)

aa12

Přesně tyhle klipy mám nejradši protože mají vnitřní hloubku a podtext a tento má ještě něco navíc co se ani nedá popsat. ()

Boudyy

Skutečně výtečná píseň a výtečný klip. Eminema jsem kdysi vážně dost poslouchal, ale to už je hodně dávno a občas si říkám, když jej někde uslyším, jak se mi ty písně mohly líbit. Avšak Stan je něco absolutně jiného. Je to komorně udělaná klasika ještě z dob Eminemovy nekomerčnosti, která se líbí i mnoha nezaujatým hudebním posluchačům. Klip má skvělou atmosféru a s výkonem Devona Sawa je ještě silnější a uvěřitelnější. Zpěvačka Dido je skvělá, také hvězdička konce minulého století. Celkově skvělý zážitek, který z hlavy nedostanete dost dlouho. ()

Arthoeas

Úžasně zpracovaný videoklip ve kterém nejlepší raper současnosti rapuje 3/4 písně hlasem který by jste ani nepoznali. Skvěle provedené, skvěle zahrané a skvěle napsané. Co víc si člověk může přát? ()

LordLaser

Je to dosť starý song a napriek tomu dosť odvážne vydať taký song, ktorý dosť vybočuje z rutiny ostatných umelcov a klip samozrejme nezaostáva. Nie že by to bola nejaká strašná pecka, ale vystihuje to presne ideu, za ktorou bola celá pieseň vytvorená. ()