The Worst Evil

Episode 1 (E01)

(epizóda)
Južná Kórea, 2023, 42 min

Detektiv Jun-mo Park (Chang-wook Ji) se v utajení vydává vyšetřit mezinárodní obchod s drogami. (mikki089)

AffectedFace

Tak tohle je masakr jako svině! Korea opět válcuje a ukazuje všechno perfektně. Kamera, choreografie, vyvraždění celýho gangu a vzestup nového kinga drogové mafie. 100 vs 100 v bitkách/řezačkách jsem už kurva dlouho neviděl. Tohle je nášup pro každýho milovníka žánru "I am gonna take it all, but there will be blood and lots of dead bodies everywhere". Parádní rozjezd. Hned první scéna ve mě vyvolala The Night Comes For Us nostalgii jako svině. ()

warrenur

Zatial standardna korejska gangsterka so vsetkym, co pri nej pozname. Par tradicnych bitiek a zhruba v polovici konecne predstavia i druhu stranu zakona a myslienku nasadenia policajta v utajeni. Uroven zdvihol sebavedomy "vpad" do restiky vlastnenej novym mladym gangom a fajnovy stare-down "z ocu - do ocu". Vynikajuci zaverecny titulkovy song od hudobneho tvorcu menom Hwang Sang Jun. Fajnovka. Nadpriemer vytiahnuty v zavere. Vzdy ma pobavi, ako motivuju v tychto filmoch policajtov, ktorym ide o zivot. Na strane druhej v tomto konkretnom pripade je jasne, ako to ma v polici fungovat so sluzobnym postupom. Ze totiz musi byt zasluzeny a je to dolezita meta v kariere. Zatial ma v deji nic neprekvapilo. Zanrovka. 60% ()