Flight to You

• Čína Xiang feng er xing (viac)
Čína, (2022–2023), 29 h 15 min (Minutáž: 45 min)

Cheng Xiao (Songyun Tan) už chybí jen krůček k tomu, aby se jí splnil sen a on se stala pilotkou. Letecká společnost, pro kterou pracuje, se ale rozhodne její oddělení zrušit a osazenstvo přesunout. Ona sama tak bude muset za svůj sen ještě hodně bojovat. Platí to o to víc, když dostane velice přísného instruktora, který má o pilování jasnou představu. Představu, kterou Cheng Xiao bohužel nesplňuje. (Lex.San)

Lex.San

Tenhle seriál mi prostě kápnul do noty. Příběh z pracovního prostředí proložený romantikou i jemným humorem. Wang Kai patří mezi mé oblíbené herce a tady mu role přísného instruktora poznamenaného životní tragédií sedla jako ulitá. Seven Tan patří mezi herečky, na které se sice rád podívám, ale aktivně je sám nevyhledávám. (Mám v plánu s ní dokoukat Under the Power nebo zkusit Go Ahead.) Tady jim to ale společně s Wang Kaiem dobře klapalo. Vedlejší postavy a jejich dějové linky též nebyly špatné. Rozhodně tam nebyly jen do počtu a měly co nabídnout. Politikaření v letecké společnosti mě občas dost točilo, ale bez něj by příběh taky nebyl ono. Hudební podkres byl nenásilný a finále povedené – zasloužené 4* (8/10) ()