Gabriel verí tomu, že vie, čo zastaví útoky a stretne sa s Alison. V Londýne sa odohrá niečo hrozné. (Apple TV+)

kenkaku

Tak jsem rád, že jsem seriál odhadl dobře. Předvádí totiž přesně tu úroveň imbecility co jsem se bál. Jako co to je za scénáristické přešlapy zase? Že zrovna TENHLE vlak, OK. Ta skvěle natočená scéna popisující útok to překrývá dokonale. Bohužel tím veškerá paráda končí. Co mě vyloženě naštvalo bylo, že v Londýně je evidentně jen JEDNA nemocnice (kde se všichni mohli sejít ve STEJNOU chvíli). Pak ty demence ohledně flashky (to že je pod heslem vím i já z minulé epizody a jak sakra měla fungovat ta biometrická ochrana na ODPOJENÉ flashce?). A co ten druhem mamlas? Jak se sakra dostal dědek do toho telefonu? Vážně ho zelená neměla zamčený? A to jsem zdaleka nevyjmenoval vše… fuj to mě zase vytočilo. ()

Martrix

Končím a to se mi neděje moc často. Je jasné, že nejde o špionážní drama, ale spíš o vlhký sen Virginie Brac, o osudové lásce mezi agenty/špióny, mezi kterými stojí nejen zájmy dvou zemí, ale i minulost....bla, bla, bla. Brac se tuhle romanci snaží obepsat příběhem o terorismu, ale moc jí to nejde a její pohled na politiku je až směšný. Výsledek je naivní holčičí storka, jejíž konec...ale i prostředek, si nechám ujít. ()

warrenur

Az na tie nahody s "konkretnym" vlakom a i s "konkretnou" nemocnicou sa to dalo. Klise s agentami a starymi znamostami su sice stare desiatky rokov, ale nebolo to urcite marne. Zial, aj linia nekalosti v tajnych sluzbach je uz pre mna neoriginalna. Co ma naopak celkom bavilo bola suvislost pobrexitovej Britanie vo vztahu k EU a kybernetickej bezpecnosti. Snad sa latka trochu zdvihne, zatial je to vsak dost predvidatelna zalezitost, a to napriek dvojici mojich oblubenych hercov v nej ucinkujucich. ()