Dvaja agenti – a bývalí milenci – musia spolupracovať v boji proti medzinárodným kyberútokom, ktoré ohrozujú Spojené kráľovstvo a zároveň čeliť skrytým tajomstvám ich ničivého vzťahu. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Martrix k tomuto seriálu (2)

Varovanie pred búrkou (2023) (E01)

Tak jo, bez mučení přiznám, že jediný důvod proč, byla Eva Green. A to přestože ve Spojce hraje i její ex. Naštěstí jeden z nejlepších francouzských herců. V tomto ohledu jsem stejně dostal další direkt...Evka nafasovala jako manžela černocha a navíc jí to tady moc nesluší. Ale. Spojka má velmi slušný audiovizuál, tvůrci umí pracovat s napětím, lokace jsou atraktivní a zápletka vypadá v pohodě. Takže mrknu dál. I přes ten závěr, který naznačuje, že půjde o nablblou romanci na pozadí špionážního thrilleru. ()

Chaos (2023) (E02)

Končím a to se mi neděje moc často. Je jasné, že nejde o špionážní drama, ale spíš o vlhký sen Virginie Brac, o osudové lásce mezi agenty/špióny, mezi kterými stojí nejen zájmy dvou zemí, ale i minulost....bla, bla, bla. Brac se tuhle romanci snaží obepsat příběhem o terorismu, ale moc jí to nejde a její pohled na politiku je až směšný. Výsledek je naivní holčičí storka, jejíž konec...ale i prostředek, si nechám ujít. ()