Reklama

Reklama

Možno poviem áno

  • Česko Možná řeknu ano (viac)
Trailer 5

Michelle a Allen sú jeden pár. Jedného dňa sa mladí ľudia rozhodnú pozvať svojich rodičov na večeru a podeliť sa s nimi o svoj zámer uzatvoriť svadbu. Večer však vôbec neprebieha podľa plánu: ukáže sa, že rodičia sa dobre poznajú z minulosti, čo vedie k dosť protichodným názorom na plánovaný sobáš. Večer je plný zvratov a tajomstiev, ktoré prevrátia plánovanú útulnú večeru naruby. (Vertigo Distribution)

(viac)

Videá (4)

Trailer 5

Recenzie (12)

blondboss 

všetky recenzie používateľa

Podpriemerná romantická žánrovka, akých je tak milión podobných, ktorú ťahá do priemeru Emma Roberts. Z nej sa stáva ozaj zrelá, talentovaná a veľmi sympatická herečka. Ten zvyšok v podobe totálne presladeného balastu a starších hereckých hviezd takmer vôbec nezaujal. Jednoducho v rámci žánru sa dá hovoriť o prúseri, ale oddychová jednohubka to môže fungovať. 50 % ()

Phoenixcq 

všetky recenzie používateľa

Překvapivě skvělá komedie s mou oblíbenou Emmou Roberts. Byť je děj hodně předvídatelný a začátek i konec mají svá slabší místa, tak v prostřední části jsem se neskutečně bavil. Obzvláště Susan Sarandon ta role náramně sedla a bylo vidět, jak si ji užívá... Zejména ve scéně "Yeah... It's even worse than that." 😂😂😂 ()

Reklama

Streeper 

všetky recenzie používateľa

Trošku mě překvapilo, jak nízké má film hodnocení, ale na druhou stranu to chápu. Není to typická romantická komedie, na kterou by diváci mohli být zvyklí. Je to prostě konverzačka a to mě na tom strašně bavilo. Místy scénář teda působil jak vystřižený z novely, ale navzdory tomu to bylo krásně natočené, napsané a hlavně zahrané. Navíc film má stopáž jen 95 minut, což je příjemná změna oproti dnes často moderním dvěma hodinám a víc. Za mě fajn film, který mě bavil a odpočala jsem si. ()

Aljak 

všetky recenzie používateľa

Spočiatku to vyzeralo ako tri rôzne dejové línie o troch pároch, ktoré reprezentujú rôzne formy Lásky. Potom sa to prekvapivo všetko spojilo dokopy a mal som z toho skôr pocit ako pri divadelnej hre, keďže sa všetkých 6 postáv stretlo v rovnakom ohraničenom priestore spoznávacej večere budúcej potenciálnej rodiny. To so sebou prinášalo o to viac vypätú atmosféru, že rodičia mladého páru sa už akosi poznajú. A už je oheň na streche, a z prvotne romantickej komédie sa stáva dráma. Obrovský potenciál zostal tak trochu nevyužitý, ale napriek tomu som sa rozhodne nenudil a aj dialógy boli celkom vydarené, aj keď niektoré reakcie postáv pôsobili dosť iracionálne a neprirodzene. Silnejšie 3* (na 4 to bohužiaľ nemalo) ()

Dominik 261 

všetky recenzie používateľa

Poslabšia romantická komédia, ktorá nie je až tak romantická a od komédie to má tiež ďaleko. Staré hviezdne obsadenie ma moc neoslovilo a naopak Emma tam ani moc nemala čas zažiariť. Dialógy často dosť slabé, pritom príbeh má potenciál na super komédiu, no pousmial som sa raz, možno 2x. Po technickej stránke dobrý priemer. Celkovo zvláštny film, ktorý si zaslúži 2*. ()

Galéria (18)

Zaujímavosti (1)

  • Film sa natáčal v Montclair (New Jersey, USA) vo februári a marci 2022. (Arsenal83)

Reklama

Reklama