Jedenásť ľudí sa zobúdza na lúke uprostred lesa. Nepoznajú sa, nevedia, kde sú, ani ako sa tam dostali. Netušia, že boli vybratí na špeciálny účel… stali sa lovnou zverou. Kto a prečo na nich poľuje? Skôr ako si stihnú odpovedať, niektorí z nich padnú mŕtvi na zem. Tí, ktorí prežili prvú salvu, začínajú tušiť, že ide o život, a že neznámi strelci neprestanú, kým ich všetkých nezlikvidujú. Normálny člověk, by takúto situáciu nezvládol, lenže Crystal (Betty Gilpin) našťastie celkom normálna nie je. Nechystá sa zomrieť a urobí všetko pre to, aby prežila. Dokonca sa môže stať, že z lovcov budú obete.. (CinemArt SK)

HAL

Na zábavnou píčovinu je to podezřele málo zábavný - no aspoň první polovinu tedy ještě táhne nápad s děláním si srandy z SJW a přepálené ksichty hlavní hrdinky (a vůbec úvodní hledání hlavní postavy). A nic jiného než dělání si srandy ze všech kolem to není, říkat tomu satira je bizarní přehánění, takové ambice ten film zjevně ani neměl. Druhou půlku už netáhne moc nic , a je to škoda že se ten film tak moc ztratil - až moc se v ní zbytečně kecá, až moc málo masakruje. Jak začne holka vykládat o zajíčcích, tak jsem začal koukat na hodinky. Ani ty zbraně představené v úvodu nenajdou skoro žádné využítí. Finále je vyloženě nudná vykrádačka Tarantina s hrozně slabou Hilary Swank. Ready or Not je úplně jiná liga. 6/10 ()

Frajer42

To co zprvu vypadalo jako nudný a laciný battle royale kdesi na louce, se velmi brzy změnilo v něco nesmírně originálního a především totálně nepředvídatelného. Zařazení mezi horory je zde absolutně mimo. Jedná se o naprosto čistokrevnou komedii s prvky velmi milé společenské satiry, která je velmi aktuální a pojednávající o tom, kterak partička znuděných konspirátorů stvořila monstra lačnící po jejich konspirátorské krvi. Za mě spokojenost. Krátká a příjemná oddechová komedie plná šílených lidí na obou stranách barikády. Nechybí několik vtipných vražd, ba dokonce bizarních momentů. Kolikrát je to dokonce bizarnější než pohádky doktora filosofie Ivana Bartoše o tom, kterak v mladších žácích zřezal o 10 let mladšího Krpálka. [70 %] ()

Spiker01

Nechvalně kontroverzní snímek, který jsme málem vůbec neviděli (ale spíš jen PR stunt), přitom jiných vyvražďovaček je každý rok spousta. Co hůř, ohlasy nejen recenzní byly prachbídné a stačilo málo a film jsem úplně vynechal. Což by mě teď docela mrzelo, jelikož jsem se od začátku dobře bavil a skoro až satirický styl Lovu mi hezky sednul. Ano, nad politickými kecy jsem jen zvedal obočí a mnoho z nich ve filmu vůbec nemuselo být. Ale jinak takový Zombieland bez zombíků, což je ta největší pochvala...7/10 ()

Stanislaus

Lovení lidí jakožto "hobby pro smetánku" jsme tu už měli, Lov však bere tuto tematiku z trochu jiného konce. Snímek nabízí množství černohumorných scén a vcelku solidní nepředvídatelnost děje - člověk opravdu neví, kdo, kdy a jak zemře, což je opravdu velké divácké plus. Vcelku mě rušily pasáže, ve kterých se až příliš mluvilo a zbytečně natahovaly stopáž - viz Zajíc a želva a Farma zvířat. Lov je jedním z těch filmů, u nichž chápu jakékoli hodnocení. Jinak Betty Gilpin chvílemi příliš tlačila na pilu se svým bad-ass-lookem, ale budiž. ()

mzss1

(60%) Sakra, to byl ale LOV! Po technické stránce (tím konkrétně myslím detailní úmrtí postav) to bylo snad téměř DOKONALÉ. Takže vyvražďovačky neměly chybu – krev, nekompromisnost, hustý look na jednotlivé scény atd – to vše mě na maximum uspokojilo. Tímhle krvavým až ujetým vizuálem mi to připomnělo spoustu nadlehčených filmů, včetně nedávné KRVAVÉ NEVĚSTY. Celkovým obsahem děje to bylo ale dost chaotičtější. Když tento film vezmu jako celek, tak po dějové stránce moc nefungoval. I to bylo celé tak nějak divně poskládané. Úvod v letadle super, následně se to rozjíždělo do nějaké cca 1/3 snímku, mělo to opravdu drive, vysoké tempo a nepředvídatelné až moc rychlé úmrtí postav. Prostředek byl takový umírněnější, vážnější a přijatelnější, ale ta 3/3 filmu byla už horší. Jednak ten flashback o rok nazpět byl úplně zbytečný nebo špatně podaný. Finální ženský fight byl kvalitní, ale zase trochu dlouhý. Hudba ve filmu nebyla podstatná, nevšiml jsem si jí. Herecké obsazení na tom bylo tak nějak optimálně resp. jsem ho moc neřešil. Hlavní rádoby hrdinka byla chvílemi divná, ale zase na druhou stranu byla řádně drsná a hustá. Hodnotím to zcela nezaujatě a lehkým nadprůměrem. Na 1 shlédnutí to bylo v téhle době apokalypsy způsobené virem COVID-19 ucházející. ()

• Film zkritizoval prezident USA Donald Trump, který označil hollywoodská studia za rasistické a prohlásil, že podobné filmy způsobují chaos a jsou nebezpečné pro zemi. [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (tyzmrde)
  • Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Louisiana a trvalo od 20. februára 2019 do 5. apríla 2019. (MikaelSVK)
  • Studio Universal Pictures oznámilo 10. srpna 2019, že ruší premiéru filmu v USA poté, co došlo k dvěma masovým střelbám v daný měsíc. (hansel97)

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (viac)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (viac)