15-ročná Lera Arabova (Veronika Ustimova) žije vo Vladivostoku. Jej otec (Anatolij Belyj) pracuje na orbitálnej vesmírnej stanici „Mira“ a od svojej dcéry sa už dávno vzdialil nielen fyzicky. Oblasť Vladivostoku však nepríjemne prekvapí meteorický roj, v dôsledku čoho sa Lera rozhodla spojiť so svojím otcom a zachrániť svoje rodné mesto. Viac ako mobily a kamery však nemajú. (Arsenal83)

Ace.A.T.L.

Rusové zase jednou ukázali, že mají už hodně kvalitní filmaře a umí i CGI. Vzhledově parádní, příběh zajímavej, ikdyž chvílema dost ohranej, přecitlivělej a slabej. To, že někdo umí z vesmíru to, co tady ukázali, je na vážkách a dost to chvílema strhávalo smysl filmu dolu. Ale já jsem se bavil. Za mě slušný 3* a DOPORUČUJU ()

Rembrant.F

Prvni polovina filmu super - efekty a akce, dialogy sice slabsi, ale porad bych dal plny pocet hvezd. Druha polovina uz jsou plky mezi zakomplexovanym fotrem a dcerou. Strasne moc mi kazilo zazitek z filmu i to, ze fotr s AI dokazal ovladat vse, co melo el. obvod. Od svetylek na stromku az po protezu Misi, kterej me taky hrozne iritoval. AI Mira by mohla klidne souperit s Jarvisem Tonyho Starka. Celkove to bylo koukatelne, ale do kina bych na to nesel. ()

Hexx

V-Y-N-I-K-A-J-Í-C-Í! Nejlepší Ruská podívaná od CHOLOP! Svištělo to jak Japonská dráha, žádné nesmyslnosti kolem, žádná hluchá stopáž, jen pěkně od podlahy vzato. A tak to má být. ()

ilegal1983

Takze to velmi skratim pretoze jedine preco ma film cenu vidiet su efekty.Teda pokial nie ste mladistvy so sklonom k katastrofickym filmom.Uplne ma zabilo ked zacal otec komunikovat s dcerou prostrednictvom Miry cez plysaka...Koniec vypinacka. ()