15-ročná Lera Arabova (Veronika Ustimova) žije vo Vladivostoku. Jej otec (Anatolij Belyj) pracuje na orbitálnej vesmírnej stanici „Mira“ a od svojej dcéry sa už dávno vzdialil nielen fyzicky. Oblasť Vladivostoku však nepríjemne prekvapí meteorický roj, v dôsledku čoho sa Lera rozhodla spojiť so svojím otcom a zachrániť svoje rodné mesto. Viac ako mobily a kamery však nemajú. (Arsenal83)

GejmronCZ

Inu, pěkné to bylo. Jednoduché, ale pěkné. Není to obyčejný katastrofickej film, ale pěkný scífko s emocemi, dobrými efekty, viditelnými problémy postav a jejich vztahy i jejich zdárné vykoupení, či vyvrcholení jejich postavy. Zároveň je to ale tak nějak i heist filmeček a to je jako začlenění do tohohle všeho dost hustý a určitě originální. Hudba ale mohla být lepší, což je škoda. Nicméně takové filmy nejsou nikdy moc dobře doprovázeny fakt hodně dobrou hudbou, nad kterou bych se měl rozplývat. Celkově je to taková hezká béčková jednorázovka, která rozhodně neurazí. Jen je škoda, že to nemá dabing. (Ano, ani v 2024.) ()

aannemer

Pro naši rodinu nádherný emotivní zážitek. Vůbec si nemyslím, že to bylo jako americký biják. Tohle bylo nejméně o dva levely lepší. Alespoň pro mě. ()

Rembrant.F

Prvni polovina filmu super - efekty a akce, dialogy sice slabsi, ale porad bych dal plny pocet hvezd. Druha polovina uz jsou plky mezi zakomplexovanym fotrem a dcerou. Strasne moc mi kazilo zazitek z filmu i to, ze fotr s AI dokazal ovladat vse, co melo el. obvod. Od svetylek na stromku az po protezu Misi, kterej me taky hrozne iritoval. AI Mira by mohla klidne souperit s Jarvisem Tonyho Starka. Celkove to bylo koukatelne, ale do kina bych na to nesel. ()

Hexx

V-Y-N-I-K-A-J-Í-C-Í! Nejlepší Ruská podívaná od CHOLOP! Svištělo to jak Japonská dráha, žádné nesmyslnosti kolem, žádná hluchá stopáž, jen pěkně od podlahy vzato. A tak to má být. ()

ilegal1983

Takze to velmi skratim pretoze jedine preco ma film cenu vidiet su efekty.Teda pokial nie ste mladistvy so sklonom k katastrofickym filmom.Uplne ma zabilo ked zacal otec komunikovat s dcerou prostrednictvom Miry cez plysaka...Koniec vypinacka. ()