Break Point

• Veľká Británia Break Point

Navštivte grandslamové a další slavné turnaje po boku talentovaných tenistů, kteří dělají všechno pro to, aby vstoupili do dějin bílého sportu. Seriál plný akce a napětí. (Netflix)

Recenzie používateľa Alementina k tomuto seriálu (10)

Break Point (2023)

Tenis mám ráda. Koukam i na Drive to Survive, kdy první a druhá sezona byly nabušený. Bohužel ve F1 máte asi 10 týmů, tady máte stovky hráčů a vybrat si na začátku, kterým dáte větší prostor je výzva, o které si nejsem jista, zda se povedla. Ons byla vcelku jasná, ta měla výrazný rok, ale u Alji T. je to sporné, tak jako u mužských kolegů. Tech příběhů je na kurtech tolik a navíc, stejně jako u Drive to Survive, kdy u první sezony se nezapojily dva nejvýznamnější týmy (RedBull a Mercedes) a paběrkovalo se u těch druhořadých týmů, stejný problém je u Break Pointu – Novak i Rafa nemají prostor, přestože to byly nejvýraznější hráči dané sezony. Dobře se mi na to jako fanouškovi tenisu kouká, ale nejsem si jistá, jestli tohle na rozdíl od DtS přitáhne i jiné diváky než ty tenisové, přestože i tady se první sezony ujal stejný režisér jako u DtS. ()

Samorost (2023) (S01E01)

Maverick .... lépe Nicka neslo vystihnout. A konecne mu dali i tu lidskou stranku, je jinej, taky me nekdy sere svym chovanim, ale taky je to jeden z mala hracu, kteří když je nic nerozhodí, dokáží porazit kohokoliv. Letos bych mu ten grandslam v singlu na AO přála :) a viditelne mu stala pritelkyne svedčí. ()

Jak se stát králem (2023) (S01E02)

Nudila me linka s Aljou a i popsani toho, jak to vypada takovy tenisovy vztah, btw. Alja dva roky mela vztah s Kyrgiosem.  Zajimavejsi uz byl Mateo a samozrejme Nadal. Hrozně mě už ted mrzí, že takový seriál nevznikla za doby tři velíkánů Federera, Nadala a Njovaka ... to by byla podivana. ()

Král antuky (2023) (S01E05)

Škoda, že se víc nedostal ke slovu i pohled Rafy.   A uplne chybi ženská dvouhra.... ()

Úplně poslední šance (2023) (S01E10)

Zakončení druhé půlky dokumentu před Wimbledonem. Chybí mi tam větší napětí. Ale zvládla jsem těch 5 dílu za 2 dny (30.6. a 1.7.) Řekla bych se tohle je slabší půlka dokumentu a závěrečný díl, který je taky jeden z těch slabších, protože je to o výběru hráčů, kdy ani jeden z protoganistů se svého happy endu nedočkal. ()

Season 2 (2024) (S02)

Slabší série než ta první. Řekla bych i špatný výběr hracu/ příběhu. Nejvíce prostoru dostávají američtí hráči a úplně se tam ztrácí nějaké celé shrnutí toho tenisového roku, nejzajímavější zvraty, nejlepší utkání... ()

Prokletí (2024) (S02E01)

Sabalenko mám ráda a libilo se mi, jak Netflix se nebál si rypnout sám do sebe a svého prokleti ()

Budoucnost je vaše (2024) (S02E02)

Ach to mladí, Holger je prostě nesympatickej, já ty nabubrely kecy nemám ráda. ()

Přítel, nebo nepřítel (2024) (S02E03)

Američani. A nejvíc mne irituji ty jejich přítelkyně. Více tenisu, méně partnerek hracu. ()