Break Point - Season 1 (2023) (séria)

Samorost (S01E01)

Martin Webb

Hudba:

Edmund Butt

Nick Kyrgios

Talentovanému tenistovi Nicku Kyrgiosovi kazí reputaci jeho „blikance“, ale i tak se mu na Australian Open v roce 2022 zadaří. (Netflix)

joelly01

Kyrgios nikdy neda slam - na to je moc labilni. Ale na jeho zapasy se divam rada, je to showman, okruh nekoho takoveho potrebuje jako prase drbani. Dost jsem poulila oci na Costeen, na IG vypada jako jemna holcicka (jo, mam na IG sve oblibene tenisty), takhle na kamere pusobila dost vyzilym dojmem 😳 Kvuli tomuhle serialu (spolu s Fauda) mi Klenot poridil Netflix, tak ted budu po vecerech dost vycumovat televizi. ()

Olík

Obhajoba dost možná největšího rebela současného žebříčku ATP. V hlavní roli jinak fajn kluk od vedle Nick Kyrgios a dívka která neví, do kolika gamu se hraje jeden set. Člověk by si skoro až pomyslel, že je to celé natočené na objednávku pro očištění Kyrgiosova jména, které je pošpiněno častými excesy. PS: vyhrát grandslam v čtyřhře je ta krásná a přepychová  věc, ale prachy si za něj nekoupíš. ()

Geralt z Rivie

Důkaz toho, že NEFLIX umí dělat dobrý i velmi špatný dokument. V prvním díle vezme průměrného tenistů, který si myslí, že je bůh. A pak celý díl poslucháte, proč vypadl v druhém kolem. Říká, že fanoušci jsou dementi. Rozdíl mezi nejlepšími je jasně vidět a je to o hlavě 🙏 Tolik výmluv jsem ještě v žádném dokumentu neslyšel 🙈 ()

KuceraJohny

Bomba, jsem rád, že se Martin Webb společně s Netflixem pustil i do tenisu. Pamatuji si, jak moc mě začala zajímat Formule 1, po shlédnutí jejich populární série. Vždycky se mi líbil tenis, ale upřímně jsem na něj nikdy nebyl úplný expert, takže tohle je ideální sonda do tenisového světa. Sice bych nejraději uvítal sledování právě tří tenistů, kteří jsou zde ukázáni, hlavně jako legendy, či nepřemožitelní bohové na konci hry, ale věřím, že si najdu oblibu i v mladším hráčích. Nick Kyrgios je rozhodně jedním z těch zajímavějších, ale upřímně mě víc bavil jeho kolega, který tu nebyl ukázán tak moc. Těším se na další díly. ()

Pokri

Pre fanúšika Nicka Kyrgiosa je zaujímavé vidieť ho aj z trochu iného uhla, každopádne je škoda, že sa to točilo len počas jedného turnaja na začiatku jedinečnej sezóny, v ktorej sa toho z pohľadu Nicka udialo mnoho. Napriek tomu som presvedčený, že aj v januári 2022 sa z toho dalo vyťažiť oveľa viac. Raz sa možno Kyrgiosova kariéra dočká obsiahlejšieho spracovania, lebo materiálu je až-až. ()